Vai vīrietis prot atrast tērpu sievietei? “Bez Tabu” eksperiments pierāda, cik atšķirīga ir abu dzimumu gaume

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

1 komentārs

Televīzijas skatītāju vērtējumam nodots šovs “Stilistu kaujas”. Tajā trīs stilisti sacentīsies savā starpā, lai atrastu raidījuma varonei – sievietei – tērpu kādam īpašam notikumam. Norādes, ieteikumus un savu redzējumu tam, kādu apģērbu piemeklēt, dos vīrietis – sievietes draugs, vīrs, kolēģis vai pat brālis. Raidījuma beigās punktu iegūs tas stilists, kura izvēlēto tērpu par labu atzīs vīrietis. Arī raidījums “Bez Tabu” piedāvāja pārim, Alīnai un Dmitrijam, piedalīties eksperimentā, lai noskaidrotu, vai ir viegli izpatikt vīrieša gaumei.

Alīnas un Dmitrija uzdevums bija atrast tērpu darba intervijai. Alīna priekšroku deva kleitai ar koķetu mežģīni uz kājas, taču Dmitrijs uzskatīja, ka Alīnai uz darba interviju būtu jādodas solīdās, melnas krāsas biksēs, baltā blūzē un zilā žaketē. Gala variantus abi novērtēja paši – Dmitrijs atzina, ka sievas izvēlētais tērps viņam nešķiet pārāk atbilstošs darba intervijai, taču Alīna vīra atrasto apģērbu komplektu nosauca par garlaicīgu.

Viens no stilistiem, kurš piedalās šovā “Stilistu kaujas”, ir modes dizainers Aleksandrs Pavlovs. Viņam parādām pāra veikumu. Aleksandrs piekrīt Dmitrija teiktajam, ka Alīnas izvēlētā kleita ir ļoti koķeta. Tomēr norāda, – ja darba intervija paredzēta kādā modes žurnāla redakcijā, tad tērps labi derētu. Par Dmitrija izvēlēto tērpu Aleksandrs piekrīt Alīnas teiktajam – tas ir diezgan garlaicīgs.

Tomēr abu izvēlētie komplekti parāda, cik atšķirīgs redzējums par piemērotāko apģērbu darba intervijai ir sievietei un vīrietim. Cik viegli būs profesionāļiem atrast tādu tērpu, kas patiks gan sievietei, gan vīrietim? Jauno šovu skatītāji varēs vērot katru trešdienas vakaru kanālā TV3 plkst. 21.35.

1 komentārs