Vai normāli? “Multikino” filmu “Tumsas piecdesmit nokrāsās” apmeklē piecgadīgi bērni!

6 komentāri
Vai normāli? “Multikino” filmu “Tumsas piecdesmit nokrāsās” apmeklē piecgadīgi bērni!
Foto: ekrānuzņēmums

Mirklī, kad ilgi gaidītā Valentīna dienas dāvana – filma ”Tumsa piecdesmit nokrāsās”- publicēja savu filmas pieteikumu video formātā jeb treileri, kuru pirmajās 24 stundās apskatīja 144 miljonu skatītāju, kas ir absolūti pārspēts iepriekšējais filmas “Star Wars The Force Awakens” rekords.

Bez Tabu skatītājas vēstule

Sveiki! Biju ar draudzeni uz filmu ” Tumsa piecdesmit nokrāsās” Multikino. Viss ok, filma pieprasīta, zāle pilna, filma forša, bet šoks bija brīdī, kad kāds tēvs savu atvasīti uz brīdi izveda ārā un ātri vien atgriezās. Varēja redzēt, ka šoks bija ne tikai mūsu sejās, bet arī citu, jo bērnam bija kādi 5 gadi! Vai tad bērnam būtu tāda filma jāskatās, ja seanss ir no 16 gadiem? Apkalpojošais personāls ielaiž mazu bērnu, tad kam domāti šie vecuma ierobežojumi? Godīgi sakot, kādu brīdi bija grūti pievērsties filmai, jo zināju, ka to skatās arī mazs bērns. Vai tiešām nebūtu kaut kā tomēr jākontrolē filmā norādītais vecums? Labi nevajag jau varbūt katram pasi prasīt, bet acīmredzami mazu bērnu ielaist…

Tomēr kā tad tā – filma, protams, ir izpelnījusies milzu popularitāti ļoti ātrā laikā, bet vai tiešām kinoteātra personālam nebūtu jākontrolē apmeklētāju vecumu, ja reiz pie filmas ir norādīts tās ierobežojums – 16+?

Video

6 komentāri