6 komentāri

Mirklī, kad ilgi gaidītā Valentīna dienas dāvana – filma ”Tumsa piecdesmit nokrāsās”- publicēja savu filmas pieteikumu video formātā jeb treileri, kuru pirmajās 24 stundās apskatīja 144 miljonu skatītāju, kas ir absolūti pārspēts iepriekšējais filmas “Star Wars The Force Awakens” rekords.

Bez Tabu skatītājas vēstule

Sveiki! Biju ar draudzeni uz filmu ” Tumsa piecdesmit nokrāsās” Multikino. Viss ok, filma pieprasīta, zāle pilna, filma forša, bet šoks bija brīdī, kad kāds tēvs savu atvasīti uz brīdi izveda ārā un ātri vien atgriezās. Varēja redzēt, ka šoks bija ne tikai mūsu sejās, bet arī citu, jo bērnam bija kādi 5 gadi! Vai tad bērnam būtu tāda filma jāskatās, ja seanss ir no 16 gadiem? Apkalpojošais personāls ielaiž mazu bērnu, tad kam domāti šie vecuma ierobežojumi? Godīgi sakot, kādu brīdi bija grūti pievērsties filmai, jo zināju, ka to skatās arī mazs bērns. Vai tiešām nebūtu kaut kā tomēr jākontrolē filmā norādītais vecums? Labi nevajag jau varbūt katram pasi prasīt, bet acīmredzami mazu bērnu ielaist…

Tomēr kā tad tā – filma, protams, ir izpelnījusies milzu popularitāti ļoti ātrā laikā, bet vai tiešām kinoteātra personālam nebūtu jākontrolē apmeklētāju vecumu, ja reiz pie filmas ir norādīts tās ierobežojums – 16+?

Video

TOP komentāri

 • Psc!
  +3 +3 0

  Psc!

  Nezināju ka tas ir egoistiski iet uz filmu tajā dienā kad patiešām var tikt, jo līdz šim domāju ka egoistiski būtu par katru cenu rauties uz to kinoteātri, kurā rāda šo filmu, tad kad ir skaidrs ka netiek un ir ne tikai naudas, bet arī laika ziņā neizdevīgi doties uz filmu.

  Zhux, tu esi egoistisks un liekulīgs kretīns, jo tu tikai māki kritizēt citus un pat nepūlies saprast citus cilvēkus!
 • Šņore
  +3 +3 0

  Šņore

  Viegli kritizēt citus kad pašam nav bērnu! Ko tad man teikt par tiem bērniem, kuri bez vecāku uzraudzības skatījās kinoteātrī Nezūdošo ļaunumu, kura nav paredzēta priekš desmit gadus veciem bērniem? Protams, es jau varētu sākt kritizēt viņu vecākus gluži kā mr. pareizais Zhux dara, bet tas ir stulbi kritizēt citus, kad tu neko nezini par citiem, tikai tik cik internetā ziņas pastāsta. Ja nespēj saprast situācijas kuras izraisa citi cilvēki tad liecies mierā un dzīvo savu dzīvi! Gan jau ka pats arī neesi nemaz tik ideāls kā tu mēģini tēlot!
 • Hmm!
  +3 +3 0

  Hmm!

  Aizmirsu pateikt, ka šī nav jau pirmā reize kad tas tā notiek. Dažus gadus atpakaļ biju kinoteātrī skatījos filmu Diktators, kura nu galīgi nav domāta bērniem, taču auditorijā bija ģimene ar bērnu, kuram vairāk par 5 gadiem pilnīgi noteikti nebija, taču pirms nosodiet kādu par šādu rīcību padomājiet par to ko es teicu pirms šī komentāra.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl