Vai lielākie meli “X Faktorā”? Bāreņa izpildītā “oriģināldziesma” šķiet jau reiz dzirdēta!

101 komentārs
Vai lielākie meli “X Faktorā”? Bāreņa izpildītā “oriģināldziesma” šķiet jau reiz dzirdēta!
16.08.2017 Vokālo talantu televīzijas šova X - Faktors atlases trešās dienas norise (Kaspars Krafts / f64)

Šovs “X Faktors” aizvadījis nu jau trešo raidījumu TV3 kanālā, un, kā ierasts, aizkulises vēroja arī raidījums Bez Tabu!

Bez Tabu ir raidījums, kas vienmēr mēģina “rakt” lietas dziļāk, un arī šoreiz pēc vakardienas šova “X Faktors” sērijas noskatīšanās dara bažīgu kāda dalībnieka izvēlētā dziesma, un tādēļ raidījums vēršas pie saviem skatītājiem, lai rastu atbildi!

18 gadus vecais Lauris Bergmanis, neņemot vērā, ka uzaudzis ne pie saviem īstajiem vecākiem, pēc skata ir varen pozitīvs un smaidīgs puisis, kurš ar savu oriģinālkompozīciju ”Stay With Me” aizkustināja kā žūriju, tā skatītājus.

Bez Tabu Tev piedāvā iespēju noskatīties Laura uzstāšanos video un noklausīties dziesmu no vietnes Youtube.com. Izsaki savu viedokli aptaujā, vai komentārā!

Lūk, 18 gadus vecā Laura uzstāšanās!

Lūk dziesma, kas atrodama vietnē Youtube.com

Vai jums šī dziesma liekas plaģiāts? Saistītais raksts

Rezultāti:
60%

17%

23%

Liekas nedaudz līdzīga

TOP komentāri

 • Liene Helēna Puriņa
  +68 +64 -4

  Liene Helēna Puriņa

  Nodziedāja kā nodziedāja! Esmu no tiem, kurus neiežēlināsi ar "smagajiem" dzīves stāstiem! Man, piemēram, tās sēru runas neaizkustina! Mums katram ir savs stāsts, savs pārdzīvojums,citam lielāks, citam mazāks! Tik tāda iežēlināšana!
 • Kristaps Pučka
  +58 +57 -1

  Kristaps Pučka

  Kur ir jebkāda ētika virsrakstā uzrunāt personu "Bārenis" ,zinot to,ka ne šis vārds ir puiša pasē ierakstīts,nedz arī skatuves vārds.
  Un kāda nozīme rakstā ir minēt to,kāds ir viņa dzīves stāvoklis?
  Bez tabu- jūs ar savu "rakšanu dziļāk" esat ar vien dziļākā tukšumā-
  es saprotu,ka ārā līst lietus un jums nav sevišķi daudz,kur braukt filmēt,bet nu tad varbūt labāk nerakstiet neko un neizrādiet savu nekompetenci-kā to dara TVNET.
 • Viktorija Kikste
  +39 +35 -4

  Viktorija Kikste

  Bez Tabu jūs jau ļoti sāciet riebties pēdējā laikā. Vai tiešām vairs nav, kur iebāzt savu žurnālistu degunus? Puisis ļoti labi nodziedāja, sirsnīgi un patiesi, bet jūs sev reitingu ceļat, piesienoties pie šī te! Jums nav kauns?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl