5 komentāri

Atlikusi mazāk nekā nedēļa līdz gada romantiskākai dienai un gada romantiskākajam eksperimentam “Pirmais skūpsts”! Kamēr visi vēl nepacietīgi gaidām, kā būs šogad, raidījums Bez Tabu tikās ar pagājušā gada vecāko dalībnieku Ēriku, kurš nudien neslēpj, ka šis gads pēc šova viņam bijis varen ražens!

Ēriks pirms gada ieradās Bez Tabu redakcijā un uzreiz teica, es nenāku pēc mīlestības, nāku, lai izklaidētos. Toreiz viņam tālāk par skūpstu tikt neizdevās. Ērika un Daigas pirmais skūpsts spilgti palika atmiņā ne tikai viņiem pašiem, bet arī šova skatītājiem!

Ēriks piedalījās šova “Pirmais skūpsts” otrajā sezonā, kad acu apsējs bija atlikts malā un dalībnieki varēja viens otru ieraudzīt pirms skūpsta!

Lai arī Ērikam šovā nesanāca atrast savu otro pusīti, tagad viņš lepni visus vēlas iepazīstināt ar savu sievieti Agitu! Agita apbrīno Ērika drosmi, jo, kā pati smej, viņa nespētu piedalīties nevienā šovā, lai cik ļoti to vēlētos.

Bet par dzīves atradumiem runājot – Ēriks ne tikai ir atradis otro pusīti, viņam šis gads bijis ražens jo nesen uzzinājis un atradis arī meitu!

Foto

TOP komentāri

 • sd
  +1 +1 0

  sd

  Kā var par cilvēku pateikt pretīgi. Mēs visi reiz novecosim. Nekas nav mūžīgs, ne attiecības, ne skūpstu tehnika. Un neviens vecumdienæs nevēlas palikt viens....soo, chill....jāpriecājās.
 • Nellija
  0 0 0

  Nellija

  Ak jēziņ, cilvēki, taču atslābstiet. Uztveriet to kā humoru. Kādēļ vienmēr no kaut kā jāuzbur drāma?!
 • nu
  0 0 0

  nu

  "dvēseļu izsūcējs" - es saprotu, ka daudzi tā teica un tam piekrita, bet vai raksta publicētājam arī par vienkāršu cilvēku jāpasmejas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl