Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

3 komentāri
Uzzini pirmais! Noskaidroti pieci finālisti, kuri sacentīsies par ĪSTĀ Ziemassvētku vecīša titulu!
Foto: F64

25. decembra vakarā raidījums “Bez Tabu” visai Latvijai paziņos, kurš tad ir tas ĪSTAIS Ziemassvētku vecītis! Pašlaik ir noskaidroti pieci finālisti, kuri sacentīsies par šo godājamo titulu!

Kopumā vairāk nekā 200 anketu, uz atlasi uzaicināti ap 50 pretendentu, bet finālā cīnās tikai pieci! Kurš būs labākais, gudrākais, jaukākais, bargākais un piemērotākais Ziemassvētku vecīša amatam, raidījums “Bez Tabu” kronēs svētku īpašajā raidījumā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atlases žūrija atzīst, ka starp visiem kandidātiem bija tiešām grūti izvēlēties tos piecus, kuri sacentīsies finālā, jo skats, ka vienuviet sapulcējas vairāk par vienu Ziemassvētku vecīti, ir iespaidīgs. Nepameta sajūta, ka svētki jau ir sabraukuši!

Bet tas ir izdarīts – pieci finālisti ir izvēlēti, un raidījums vēlas neturēt sveci zem pūra, bet iepazīstināt ar tiem skatītājus! Lūk, pieci pretendenti uz ĪSTĀ Ziemassvētku vecīša titulu!

Ziemassvētku vecītis – Renārs Mastiņš, 39 gadi

Nodarbošanās – dažādas. Renāra hobiji ir mūzika un snovbords! Kā īpašo talantu atzīmējis, ka prot nedaudz dziedāt!

Foto: Bez Tabu

Ziemassvētku vecītis – Andris Reizups, 49 gadi

Nodarbošanās – pasākumu vadītājs. Andris arī kā hobiju atzīmējis pasākumu vadīšanu! Bet, kā īpašo talantu – dzejas rakstīšanu!

Foto: Bez Tabu

Ziemassvētku vecītis – Elīna Eglīte, 30 gadu

Nodarbošanās – klientu apkalpošanas speciāliste. Elīnas hobiji ir karaoke, puzle un pasākumu vadīšana! Kā īpašo talantu atzīmējusi skaļu balsi!

Foto: Bez Tabu

Ziemassvētku vecītis – Māris Treijs, 36 gadi

Nodarbošanās – noliktavas pārzinis. Māra hobijs ir tautas dejas! Kā īpašo talantu atzīmējis aktiermeistarību un dziedāšanu!

Foto: Bez Tabu

Ziemassvētku vecītis – Jānis Karzauks, 23 gadi

Nodarbošanās – basketbola treneris. Jāņa hobijs ir kartings! Kā īpašo talantu atzīmējis, ka spēj izturēt lielu salu!

Foto: Bez Tabu

Veiksmi ikvienam no dalībniekiem. Kā viņiem veiksies un galvenais, kas viņiem būs jādara, lai pierādītu sevi kā ĪSTO Ziemassvētku vecīti, skaties jau 25. decembra vakarā!

Bet, tā kā pieteikušies bija ļoti daudzi Latvijas labākie vecīši, raidījums izlēma rīkot pusfinālu! Tev ir iespēja nobalsot par 10 kandidātiem, kuri sacentīsies par 100 eiro vērtu dāvanu karti no dāvanu universālveikala ”Elkor Plaza”!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl