Uzzini, ko Ugunsgrēka Helēna darīja Latgales Zelta Dibenā!

Komentāri

Bez Tabu NOVEMBRA SVĒTKU EKSPOTĪCIJAS – Mūsu cilvēki, mūsu vietas! Četri sabiedrībā zināmi cilvēki, četri viņu kvēlākie fani, četri Latvijas kultūrvēsturiskie novadi! Uzdevums pavisam vienkāršs – no maz zināmas vietas pašu spēkiem nokļūt ļoti populārā Latvijas tūrisma objektā!

Trešajā Bez Tabu ekspotīcijā dodas aktrise Zane Daudziņa, un viņas kvēlākais fans ir neviens cits kā vīrs aktieris Vilis Daudziņš. Abi tiek izsēdināti Latgalē – Zelta Dibenā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietas interesantais nosaukums pavisam ātri sevi attaisno, jo garām nebrauc neviena pati automašīna.

Tomēr abi aktieri satiek vairākus sirsnīgus latgaliešus, kuri viņiem var izpalīdzēt, vienīgi norādot virzienu. Līdz lielajam ceļam abi nokļūst kājām, un somas saturs šoreiz tiek kaķim. Vai ceļotāji tiks līdz galamērķim – Aglonas bazilikai?

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl