“Uzsāc skolas gaitas stilīgi!” Stiliste Gita Šildere par bērnu un jauniešu modes aktualitātēm

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

0 Komentāru

Vadot televīzijas raidījumu, svinīgu pasākumu, izklaidējot fanus hokeja spēļu laikā vai vienkārši skrienot ikrīta krosu, Armands Simsons vienmēr ir pamanāms spilgtās ārienes dēļ. Ielūkojoties viņa “Instagram” profilā, top skaidrs, ka ar lielisku gaumi apveltīta visa Simsonu ģimene. Stiliste Gita Šildere uzteica ģimenes lēdiju allaž saskaņoto apģērbu un spēju katrai saglabāt savu individuālo stila odziņu.

Simsonu ģimenes stila noslēpumus iepazina Daces abas meitiņas – Madara un Terēze, un viņām palīdzēja stiliste Gita Šildere. “Šajā nedēļā mūsu iedvesmas avots ir Simsonu ģimenes meitas, viņām raksturīga rozā krāsa, kaut kas spīdīgs, pūkains, ko tādu meklēsim arī mūsu mazajām princesēm,” raidījuma “Bez Tabu” rubriku “Iekāp slavenības kurpēs” iesāka Gita Šildere.

Terēze un Madara septembrī dosies uz skolu, turklāt Madara uzsāks mācības pirmajā klasē. Stiliste Gita Šildere abām meitenēm veikalā “Apranga” izvēlējās klasiskas kleitas, tām piemeklējot stilīgas virsjakas. Lai skolā izskatītos pieklājīgi, bet tajā pašā laikā interesanti.

Stiliste Gita Šildere uzskata, ka mammas un meitas pavisam droši var saskaņot savu garderobi, jo šīs sezonas mode pateicīga gan lieliem, gan maziem. Piemēram, svārki ar dzīvnieku raksta apdruku piestāvēs visa vecuma dāmām.

Kamēr Madara un Terēze pielaikoja stilistes izvēlētos apģērba komplektus, pati Gita ar mammu Daci devās plašajos tirdzniecības centra “Domina Shopping” gaiteņos apavu meklējumos. Dace atzina, ka viņai svarīgi, lai tie būtu gana praktiski, savukārt meitas parasti lūko pēc kāda spoža akcenta. Tāpēc Gita veikalā “Eiropas apavi” izraudzījās zelta vidus ceļu – tumšas krāsas zābakus ar spīdīgām detaļām.

Foto

0 Komentāru