2 komentāri

Jau otro vasaru raidījums Bez Tabu kopā ar saviem skatītājiem devās iekarot Latvijā vēl līdz galam neapzinātas vietas! Ja pagājušajā gadā tika apciemotas sešas vietas Latvijā, tad šogad bija plānots doties uz četriem aizraujošiem galamērķiem visā valstī!

Bez Tabu šovasar jau paspēja paviesoties Siguldā, skaistajā Kurzemes pērlē – Jūrkalnē un Vidzemes vienā no augstākajiem punktiem – stāvajā Drusku pilskalnā!

Ceturtais un arī šā gada pēdējais galamērķis tika izvēlēts Latgalē, netālu no Baltinavas novada, kur, izstaigājot Numernes valni, īpaši uzrunātu tikti visi, kurus saista zināmas un mazāk zināmas Latvijas vēstures lappuses.

Ar lielu nožēlu nākas paziņot, ka dabas stihijas dēļ, kas šoreiz ir appludinājusi vairākus Latgales miestus, visskarbāk ir trāpījusi tieši Bez Tabu komandas izvēlētajam galapunktam, tādēļ “Ekspotīcija” ir atcelta!

Spēcīgais lietus un plūdi ir pārrāvuši vairākus ceļa posmus, kas nozīmē, ka došanās uz šo galapunktu ir diezgan sarežģīta un citviet pat neiespējama!

Bet, lai nebūtu pavisam skumji, nākamvasar Bez Tabu savas “Ekspotīcijas” aizsāks tieši, apciemojot šo galamērķi! Jo tas ir tā vērts – tieši Tilžas apkaime ir zināma kā aktīva mežabrāļu kustības vieta pēc Otrā pasaules kara. Tur arī čekas represiju un izrēķināšanās stāsti, kas mijas ar iedvesmojošiem patriotisma un milzu tēvzemes mīlestības piemēriem.

Raidījums no sirds atvainojas visiem, kuri bija gatavi kopā ar viņiem doties šajā piedzīvojumā un kuri jau bija pieteikušies, diemžēl jāpaziņo, ka tajā doties būs iespēja tik nākamgad!

Bet tikmēr jums ir iespēja atskatīties uz visām trim “Ekspotīcijām”, kas šogad norisinājās patiešām jaukā, draudzīgā, izpalīdzīgā, foršā un jautrā kompānijā!

Ekspotīcija uz Siguldu kopā ar Robertu Blasu!

Ekspotīcija uz Jūrkalni kopā ar Agnesi Drunku!

Ekspotīcija uz Drusku pilskalnu kopā ar Baibu Runci!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl