Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

1 komentārs

Katru gadu no rudens līdz pat Jaunajam gadam īstā Ziemassvētku vecīša titula kandidāts mūziķis un pasākumu vadītājs Renārs Mastiņs īpaši rūpīgi kopj un pucē savu bārdu. Jo tuvāk decembris, jo sirmāka tā kļūst un ātrāk aug. Bārdu audzē jau kādus sešus gadus, kopš sācis strādāt par Ziemassvētku vecīti. Sākumā to lūguši radi, draugi, kaimiņi, līdz kļuvis jau par profesionāli.

Renārs ir viens no retajiem Ziemassvētku vecīšiem, kuram ir pašam sava bārda.

Reiz kāds puisītis, īsts delveris, gribējis pārliecināties par tās autentiskumu un mēģinājis noraut, taču liels bija mazā pārsteigums, ka tas nebija iespējams un bārda izrādījās īsta…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrs Renāra trumpis ir viņa skanīgā, roķīgā balss un muzikalitāte. Viņš spēlē un dzied jau kopš bērnības. Tagad – grupā “Bastards”. Izpilda jebkura žanra mūziku.

Visu decembri strādā ne tikai brīvdienās kā parasti pasākumu vadītāji, bet arī darba dienās, jo darba pilnas rokas: vada pasākumus, uzstājas ballēs (bieži vakara gaitā nodzied pat četrdesmit dziesmas), vada mācību iestāžu pasākumus gan kā mūziķis, gan kā Ziemassvētku vecītis.

Renārs ir piedalījies daudzos karaoke konkursos un ieguvis arī Latvijas karaoke čempiona titulu.
Vasarā darbojas kā pirtnieks un sien pirts slotas. Tās ziemā liek arī savā dāvanu maisā, žagarus gan nekad līdzi nenēsā.

Grupas “Bastards” dalībnieki viņu raksturo kā labestīgu, atraktīvu, ar brīnišķīgu humora izjūtu un allaž dzīvespriecīgu. Renārs esot tāds, kādam jābūt īstam Ziemassvētku vecītim.

Pašam pretendentam uz galveno īstā Ziemassvētku vecīša titulu šķiet, ka Ziemassvētku vecītim jāmīl savs darbs un bērni, kā arī vienmēr jābūt labā garastāvoklī.

Foto

TOP komentāri

  • +2 +2 0

    Amanda favorīts! Šis Ziemassvētku vecītis viņai patika vislabāk. Amanda cer, ka uzvarēs tieši viņš.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl