“Un tas bērnam ir jānes uz saviem pleciem?!?” Pirmklasnieka māmiņu šokē mugursomas un tās satura svars

Jaunais mācību gads strauji uzņem apgriezienus, bet tas daudziem arī atklāj dažādas problēmas. Par vienu no tām “Bez Tabu” raksta skolēna māmiņa, kura gan nevēlējās minēt konkrēto skolu.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Skolotaja

  Skolotaja

  Vispirms nosver iet tukšo somu!!! Jo glaunāka, jo smagāka. Šogad nav ieteicams bērniem lietas atstāt, kopā saliktas, dēļ covid, tāpat aizliegtas maiņas grāmatas. Risinājums? Elektroniskās grāmatas planšetēs, bet tad atkal vesela bļāvēju komanda ierunāsies, kurš pirks, kurš finansēs elektronisko saturu.
 • E-Lī

  E-Lī

  Nu man bija skolas laikā smaga soma un pateicoties steidzīgajam ritmam liku uz viena pleca un stiepu vēl sporta tērpu un stiepu vēl mūzikas instrumentu un viens plecs ir zemāks nekā otrs pateicoties tam kā arī lāpstiņa tajā pusē ir uz āru izbīdijusies, ļoti taucē sēdēt krēslā ar atzveltni. Nu tas viss svars rada sekas un lieku slodzi
 • Anduļa

  Anduļa

  1987.gads Uz skolu gāju 6km nesu somu 10kg×sportatērps ar kedām=joprojām dzīva sveika vesela.
  • Paula

   Paula

   Ne visiem ta veseliba saglabajas, man del ta ir skolioze ar rotaciju, starpskriemelu sprauga un kajas uz iekspusi iet potītēs.
 • memmītes nes

  memmītes nes

  somas un tad brīnās ka izaug nīkuļi kas neko nevar.Tālajos 80 jaos mums vēl bija jānes uz skolu konstruktori.Bet neko esam izdzīvojuši.
 • Mūsdienu nīkuļi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!