“Ukrainā neēdām, bet daudz pīpējām!” Ansis Pūpols atklāj, kā sākusies cīņa ar liekajiem 27 kilogramiem!

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

2 komentāri
“Ukrainā neēdām, bet daudz pīpējām!” Ansis Pūpols atklāj, kā sākusies cīņa ar liekajiem 27 kilogramiem!

Raidījuma “Bez Tabu” moderators Juris Šteinbergs ir apņēmības pilns atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Raidījuma skatītājiem līdz pat oktobrim būs iespēja sekot līdzi gan viņa panākumiem, gan zaudējumiem. Kā to labāk paveikt, Jurim gatavs sniegt padomu arī žurnālists Ansis Pūpols.

Viņš vēl pirms dažiem gadiem nebūt nebija tik atlētisks kā tagad, bet gan par  27 kilogramiem smagāks! Ansis stāsta, ka ar saviem 117 kilogramiem pa ielu vēlies kā tāda aizelsusies, apaļa bumbiņa.

Svars sācis samazināties, kad  bijis komandējumā Ukrainā. Sanācis maz ēst, jo nebijis laika ieturēt maltītes. Un daudz smēķējis! Mēneša laikā zaudējis desmit kilogramus. Rīgā savu fizisko formu turpinājis uzlabot.

Ansis Pūpols
žurnālists

“Sāku vairāk staigāt. Man arī ieteica, nevis joņo, bet ej! Jo tu jau ar to lielo vēderu nevari paskriet. Bet jāiet! Jāiet lielie gabali.”

Rezultātā nav vairs simt septiņpadsmit kilogramu kā pirms pieciem gadiem, bet vidēji deviņdesmit.

Anša Pūpola recepte: daudz pārvietoties kājām, staigāt garos gabalus, nevis sevi mocīt ar pārlieku smagiem fiziskiem vingrinājumiem, ēst bieži, bet mazas porcijas. To visu, tostarp apņēmību, viņš iesaka arī Jurim Šteinbergam, uzsākot tievēšanas maratonu.

“Bez Tabu” projekts “Juris  tievē” kanālā TV3 būs skatāms no 1. jūnija.