Uh, kas par matiem! Pusaudze no Ukrainas “uzlikusi uz pauzes” visu pasauli

Pievienot komentāru

Ukrainā fiksēts jauns nacionālais rekords nominācijā – garākie mati! To jau atkārtoti saņēmusi pusaudze Aļona Korzeņuka.

Piecpadsmitgadīgās ukrainietes Aļonas augums ir 1,65 m, taču viņas blondo matu garums ir 2 metri un 35 centimetri, kas ir absolūts Ukrainas valsts rekords. Matus precīzai mērīšanai un fotosesijai frizieru komanda ķemmēja un gatavoja vairāk nekā stundu. Lielākais pārsteigums profesionāļiem šoreiz izrādījies nevis matu rotas apjoms, bet gan matu labais stāvoklis. Frizieris un stilists Jurijs Carevs neslēpj apbrīnu par perfekti blondo matu toni un veselīgo spīdumu. Viņš pārliecināts, ka tas apliecina ne vien pašas Aļonas, bet arī viņas mammas mīlestību un rūpes, kas ik dienas tiek veltītas meitas matiem.

Ikdienā mājās Aļonai neviena friziera nav, un viņa ir iemanījusies ar matiem tikt galā divdesmit minūšu laikā. Tiesa gan, mazgāšana un žāvēšana gan aizņem krietni vien vairāk laika, taču meitene to neuztver kā apgrūtinājumu.

Aļona Korzeņuka

Aļona Korzeņuka
garāko matu īpašniece

Es nekad mūžā neesmu griezusi matus. Nekad! Cik man stāstīts, jau trīs mēnešu vecumā, kad mani kristīja un uz galvas bija jālej ūdens, mācītājs brīnījies par matiem. Citiem bērniem vecāki mēdz gada vecumā nogriezt matus, bet man nē. Un arī tagad es nedomāju par to griešanu – man ļoti patīk savi mati!

Šobrīd Aļonai un viņas ģimenei vēl jāiziet garais birokrātijas ceļš, lai izcīnītu savu ierakstu arī Ginesa rekordu grāmatā, kur līdz šim garāko matu īpašnieces tituls pieder kādai indietei. Grāmatā fiksētais loku garums ir 1,70 m. Tas nozīmē, ka ukrainiete ar savu matu rotu ir krietni vien priekšā!