Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

14 komentāri

Kā jau noteikti lielākā daļa kanāla TV3 skatītāju un Latvijas iedzīvotāju ir dzirdējuši, raidījums Bez Tabu to apstiprina, – seriāls “UgunsGrēks” piedzīvos savu pēdējo sezonu!

Daļa noteikti pie sevis kārtīgi nopūtās un padomāja – nu tad beidzot, bet daļai šis ir liels trieciens. Galvenokārt, protams, šis ir emocionāls notikums tieši seriāla veidotājiem un aktieriem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījumam “Bez Tabu” bija iespēja satikt lielāko daļu no “UgunsGrēks” sezonu aktierus vienuviet, kuri neslēpj, ka seriāla, nu jau izziņota kā pēdējā sezona būs emociju pilna! Par godu tam komanda ir sapulcējusies, lai iemūžinātu sevi kopējā fotogrāfijā!

Bagātās krievu miljonāra meitas Helēnas lomas atveidotāja, aktrise Zane Daudziņa atzīst, ka seriāls viņai tiešām ir kā otrās mājas un māksliniece vienmēr centusies ne tikai izlasīt un iegaumēt Helēnas scenāriju un tekstus, bet iedziļināties arī pārējo varoņu lomās, lai saprastu, kas seriālā notiek kopumā!

Foto

Atgādinām, ka seriāla “UgunsGrēks” jaunā un diemžēl arī pēdējā sezona sāksies jau 30. janvārī!

TOP komentāri

 • Baiba
  +5 +5 0

  Baiba

  katram savs,un ja nepatīk,skaties kau ko citu,nav jau stundām ir tikai pusstunda,kur var iepazit paša savus aktierus.
 • Marta
  +4 +4 0

  Marta

  hei, neraudiet, es arī raudāšu!! Interesanti, ko skatīsimies vietā - stulbu turku ziepeni??
 • Vecais
  +3 +3 0

  Vecais

  Es domāju, katram savs, nepatīk - neskaties. Vienu gan žēl..., mūsu vecmeistari, vismaz kaut ko varēja piepelnīt "biezajam"pensijas riecienam, turklāt, darot to ar godu, jo filmēt neviens vairs nesauc, lai gan vajadzētu, kamēr ir sveiki un veseli...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl