Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

14 komentāri

Kā jau noteikti lielākā daļa kanāla TV3 skatītāju un Latvijas iedzīvotāju ir dzirdējuši, raidījums Bez Tabu to apstiprina, – seriāls “UgunsGrēks” piedzīvos savu pēdējo sezonu!

Daļa noteikti pie sevis kārtīgi nopūtās un padomāja – nu tad beidzot, bet daļai šis ir liels trieciens. Galvenokārt, protams, šis ir emocionāls notikums tieši seriāla veidotājiem un aktieriem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījumam “Bez Tabu” bija iespēja satikt lielāko daļu no “UgunsGrēks” sezonu aktierus vienuviet, kuri neslēpj, ka seriāla, nu jau izziņota kā pēdējā sezona būs emociju pilna! Par godu tam komanda ir sapulcējusies, lai iemūžinātu sevi kopējā fotogrāfijā!

Bagātās krievu miljonāra meitas Helēnas lomas atveidotāja, aktrise Zane Daudziņa atzīst, ka seriāls viņai tiešām ir kā otrās mājas un māksliniece vienmēr centusies ne tikai izlasīt un iegaumēt Helēnas scenāriju un tekstus, bet iedziļināties arī pārējo varoņu lomās, lai saprastu, kas seriālā notiek kopumā!

Foto

Atgādinām, ka seriāla “UgunsGrēks” jaunā un diemžēl arī pēdējā sezona sāksies jau 30. janvārī!

TOP komentāri

 • Baiba
  +5 +5 0

  Baiba

  katram savs,un ja nepatīk,skaties kau ko citu,nav jau stundām ir tikai pusstunda,kur var iepazit paša savus aktierus.
 • Marta
  +4 +4 0

  Marta

  hei, neraudiet, es arī raudāšu!! Interesanti, ko skatīsimies vietā - stulbu turku ziepeni??
 • Vecais
  +3 +3 0

  Vecais

  Es domāju, katram savs, nepatīk - neskaties. Vienu gan žēl..., mūsu vecmeistari, vismaz kaut ko varēja piepelnīt "biezajam"pensijas riecienam, turklāt, darot to ar godu, jo filmēt neviens vairs nesauc, lai gan vajadzētu, kamēr ir sveiki un veseli...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl