Komentāri

Viens no pēdējā laika apspriestākajiem notikumiem Latvijas TV projektu jaunumiem noteikti ir ziņa par “UgunsGrēka” pēdējo sēriju. Daudzi līdz pat pēdējam brīdim tam neticēja un domāja, ka nē, šī reize nebūs citādāka kā citas un agrāk vai vēlāk tāpat būs atkal vērojams iemīļotajā kanālā TV3! Bet tiem cilvēkiem beigās sanāk piedzīvot vilšanos, jo, kā producenti un režisore ir teikusi, šovakar ir PĒDĒJĀ seriāla “UgunsGrēks” sērija! Šis tiešām ir gadsimta notikums, ņemot vērā, ka seriāls noslēdzas ar septiņpadsmito sezonu, kas nav nemaz tik maz.

Izturot vairāku nedēļu konkursu portālā Skaties.lv, kurā piedalījās vairāk nekā 3000 cilvēku, tikai 30 laimīgajiem tika tā unikālā iespēja braukt fanu autobusā uz seriāla “UgunsGrēks” pēdējās sērijas filmēšanu Bīriņu pilī. Cilvēki, kuri saņēma šo unikālo iespēju, arī atzina, ka jutās kā izredzētie, kuri visas emocijas, kas strāvos šajā dienā un svarīgajā notikumā, varēs izbaudīt un kļūt par nozīmīgu daļu tam visam!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzklausījuši visas instrukcijas no seriāla “UgunsGrēks” producentes Baibas Salenieces, fani bija kārtīgi sagatavoti doties uz filmēšanas laukumu, lai satiktu savus iemīļotos aktierus un seriāla filmēšanas komandu!  Lai arī cik ļoti īpaši seriāla fani būtu saviļņoti un satraukti par šo notikumu, visvairāk emocijas filmēšanas laukumā piedzīvo tieši “UgunsGrēka” kolektīvs.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl