“Ugunsdzēsējs lūdzās, lai atver barjeru!” Liesmu dzēšanu Centrāltirgus teritorijā aizkavē neparedzēts šķērslis

Rīgas Centrāltirgus teritorijā izceļas paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Tuvākais piebraucamais ceļš ir no Zinātņu akadēmijas puses. Taču ugunsdzēsēji glābēji apstājas aizvērtas barjeras priekšā un tuvāk nelaimes epicentram – netiek.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • KD

    KD

    Tā nav taisnība. Ugunsdzēsēji paši nepaklausīja RCT darbinieku ieteikumus. Tie vārti pa kuriem gribēja iebraukt Ugunsdzēsēji tie ir tikai uz izbraukšanu un atvērt var tikai manuāli. Pretējā gadījumā pēc likuma ugunsdzēsēji varēja tos lauzt, ko viņi arī neizdarīja. Tad viņi ilgi nevarēja atrast ūdeni un ar RCT darbinieku palīdzību atrada, kur arī tika pazaudēts laiks. Kaut gan ugunsdzēsējiem jau vajadzēja zināt kur tādā teritorijā, kā RCT atrodas vieta kur var paņemt ūdeni. Kā arī pie iebraukšanas tirgū ir izvietots tirgus plāns, kurā ugunsdzēsēji arī neieskatījās un neiepazinās ar to. Ugunsdzēsēji paši vainīgi un tagad meklē vainīgos, lai no sevis noņemtu savu vainu.
  • Trompete.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!