“Sieviešu dienā pārskaitiet ziedus, neatejot no kases!” Mīlnieks vīlies, pērkot tulpes populārā veikalā

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

13 komentāri

Sieviešu dienas priekšvakarā, gatavojoties mīļotās sveikšanai, vīrietis veikalā ”Depo” Rīgā iegādājas tulpju iepakojumu, kurā jābūt 10 ziediem. Nepatīkamu pārsteigumu piedzīvo mājās – izsaiņojot tulpes, atskārst, ka tās ir vien astoņas. ”Vēlos aicināt vīriešus – saskaitiet ziedu daudzumu, neatejot no kases!” stipro dzimumu uzrunā vīlies mīlnieks.

Savu mīļoto sieviešu dienā grasās sveikt rīdzinieks Jānis, kurš iegādājies ziedus veikalā ”Depo” Rīgā, Krasta ielā.

Jānis
iegādājās ziedus mīļotajai

Tā kā tuvojas 8. marts, vēlos aicināt vīriešus – saskaitiet ziedu daudzumu, neatejot no kases! Vakar veikalā ”Depo” Krasta ielā ziedu nodaļā iegādājos vienu tulpju iepakojumu. Protams, nepārskaitīju tulpju skaitu tajā. Lai arī izdrukātajā čekā norādīts, ka ziedu skaits ir 10, arī uz iepakojuma norādīts “10 gab.”, kad mājās iztinu ziedus un saskaitīju, tad izrādījās, ka tur ir tikai 8 ziedi!

“Bez Tabu” viesojas Jāņa pieminētajā veikalā Rīgā, kur jau ceturtdienas, 7. marta, agrā rītā izkārtoti ziedu “kalni”. Pārcilājot daudzus tulpju iepakojumus un skaitot ziedus, žurnālisti nekonstatē nesakritības: ziedu skaits ir tieši tāds, kāds norādīts uz iepakojuma.

“Bez Tabu” aicina pārskaitīt ziedus un, konstatējot nesakritības, vērsties pie tirdzniecības vietas darbiniekiem.

TOP komentāri

 • Inga
  +13 +12 -1

  Inga

  Vai tiešām uzreiz vajadzēja Bez Tabu,mīļo vīrietīti nu vajadzēja tev atrisināt šo situāciju mierīgā ceļā, mēs visi esam cilvēki un kas neko nedara tas nekļūdās. Negribētu sev tādu vīrieti kam uznāk tādas dusmu lēkmes.
 • A
  +12 +11 -1

  A

  Ak, nabaga sieviete,kurai vēl dzīvai esot ,vīrietis jau nes pāra skaitļa ziedu buķeti....
 • Zane
  +11 +10 -1

  Zane

  Sūdzības kļūst arvien stulbākas.Šitais vīrietis acīmredzami ir baigais sīkstulis,kas gatavs viena zieda dēļ pakārties,bet labi,ka var pasūdzēties Bez Tabu-vismaz vieglāk palika.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl