Topošais jaunais pāris pierāda, – arī attālināti var gatavoties pirmajam valsim!

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

Pievienot komentāru
Topošais jaunais pāris pierāda, – arī attālināti var gatavoties pirmajam valsim!

Gvido un Kristīne viens otram ir pirmā mīlestība. Pēc vienpadsmit gadu kopā būšanas pāris nolēmis šogad vasarā  apprecēties un jau sākuši gatavot kāzu deju.

Par savu kāzu dejas skolotāju pāris izvēlējies horeogrāfi Andu Zarembu ne tikai viņas profesionālo prasmju dēļ, bet arī tāpēc, ka Anda ir optimisma un pozitīvas enerģijas pārpilna un ar savu dzīvesprieku uzlādē ikvienu, kas ir viņai līdzās.

Mācot pāriem kāzu deju, Anda Zaremba atklāj, ka ir svarīgi, lai dejā varētu just emocijas un pāra laimīgos acu skatienus. Tas esot pat vairāk svarīgi nekā pareizie deju soļi.

Anda māca attālināti arī deju kursus meitenēm no Dobeles. Ja līdz ārkārtas stāvoklim valstī tikās ar dejotājām pāris reizes nedēļā klātienē, tad tagad to dara tiešsaistē katru rītu. Tas sagādā prieku gan pašai, gan meitenēm. Deju skolotāja kopā ar vīru gatavo jautras dejas arī mājās pašu priekam un dalās ar tām “Facebook”, par ko visi draugi ir sajūsmā.

Gvido un Kristīne iemācījušies, ka ne tikai dejā, bet arī dzīvē ir svarīgi pielāgoties vienam otru; nevis kritizēt, bet pacelt ar labu vārdu un paslavēt, tas stiprina attiecības.

Deju skolotāja stāsta, ka ir pāri, kas gatavojās precēties aprīli, tomēr kāzas pārcēluši uz vasaru, bet ir arī tādi pāri, kas savus plānus nemaina. Tie, kas ieplānojuši precēties vasarā, pārliecināti, ka vasarā ārkārtas stāvokļa vairs nebūs, un cītīgi gatavojas kāzām. Arī stāsta varoņi Gvido un Kristīne, kas augustā plāno precēties, grib rīkot lielas kāzu svinības, lai priecīgajā notikumā klāt ir gan radi, gan draugi.