1 komentārs

Tautā iemīļotais TV3 raidījums Bez Tabu sācis darbu pie Latvijā vēl nebijuša, aizraujoša projekta! Tā būs atraktīvu un azartisku dalībnieku sacensība par Īstā Ziemassvētku vecīša titulu! Jau šobrīd skaidrs, ka jaunais projekts būs neparasts, bērnu smieklu un sirsnības pārpilns!

To apliecināja jau pirmā filmēšana, kad mežā tika ierakstīts aicinājums atsaukties potenciālajiem Ziemassvētku vecīšiem! Raidījuma Bez Tabu vadītājs Juris Šteinbergs iejutās Ziemassvētku vecīša ādā un uz savas ādas pārliecinājās, kāds spēks ir sarkanajam, tradicionālajam vecīša kostīmam! Bērni viņu ielenca un neatstājās ne mirkli!

Mazie aktieri šoreiz izcēlās ar īpašu pacietību precīzi izpildot režisora Ērika Palkavnieka un operatora Rolanda Polīša pavēles. Desmitiem reižu no kalna augšā, lejā! Desmitiem reižu atkārtojot vienu un to pašu tekstu, kamēr izdevās ierakstīt īsto, zelta variantu!

Bez tabu komanda ir pārliecināta, ka sirsnību un Ziemassvētku sajūtu, ko sniegs šis raidījums, spēs novērtēt arī skatītāji!

Pieteikties aizraujošajai sacensībai, pretendēt uz Ziemassvētku vecīša titulu un galveno balvu – Elkor Plaza dāvanu karti 1000 eiro vērtībā var ikviens! Pieteikuma anketu meklē šeit!

Protams, ka īsto Ziemassvētku vecīti, kurš dara laimīgus visus pasaules bērnus nespēj aizvietot neviens, tomēr katru gadu bērnudārzos, skolās, mājās un dzīvokļos ierodas viņa līdzinieki. Cilvēki, kuriem ir talants iejusties Ziemassvētku vecīša ādā!

Katram no viņiem ir savs stāsts – vieni ar to pelna iztiku, citi vienkārši izskatās pēc Ziemassvētku vecīša savas kuplās bārdas dēļ, vēl kādu vietējā Ziemassvētku vecīša kārtā iecēluši radi un kaimiņi. Un dzimumam te nav nozīmes!

Kurš no viņiem ir vislabākais? Kurš visprecīzāk atbilst Ziemassvētku vecīša tēlam, manierei? Kurš visvieglāk atrod kopīgu valodu ar savu galveno auditoriju – bērniem un visprecīzāk pārzina viņu vēlmes?

Bez Tabu speciālizlaidumu ”Īstais Ziemassvētku vecītis” TV ekrānos varēs vērot 25. decembra vakarā, kanālā TV3!

Foto

TOP komentāri

  • Arčijs
    0 0 0

    Arčijs

    Zinu vienu puisi Arvīdu Gļaudu jeb pazīstamu kā Arvīdu Arvidušku super jauks dzejnieks paziņa jautris forš mīl bērnus

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl