Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pirmajā treniņā sacīja, ka komanda čempionātam ir gatava, jo labi aizvadīts sešu nedēļu ilgais sagatavošanās posms.

Ar Latvijas izlases hokejistiem esot viegli strādāt, pirms čempionāta arī bijuši vairāki saliedēšanās pasākumi. “Esam auguši kā komanda, es ar viņiem ļoti lepojos,” pēc pirmā treniņa hokejistus uzteica Hārtlijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bobs Hārtlijs pārbaudes spēlēs jau iepazinis latviešu fanus un cer, ka līdzjutēji čempionātu apmeklēs kuplā skaitā. “Mēs zinām, ka viņi mūs atbalstīs, viņi dos spēku, lielu troksni, mēs vēlamies, lai viņi ar mums lepojas,” treneris komentē latviešu līdzjutējus.

Treneris lepojas, ka šogad izlasē ir daudz debitantu un gados jaunu hokejistu, piemēram pārbaudes spēlēs sevi labi pierādījis Uvis Jānis Balinskis. “Prieks, ka esmu tik tālu ticis, prieks, ka ir šāda iespēja, tiešām centos, lai te tiktu,” dalību savā pirmajā čempionātā komentē Uvis.

Protams, pieredzējušā hokejista Laura Dārziņa nepiedalīšanās čempionātā ir liels zaudējums, bet komandai pirmā treniņa rītā pievienojis Teodors Bļugers, kurš spēlē ASV.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl