Tev dzīvē neveicas? Izrādās, ka uzlikt lāstu ir pavisam vienkārši!

4 komentāri
Tev dzīvē neveicas? Izrādās, ka uzlikt lāstu ir pavisam vienkārši!
Foto: Ekrānuzņēmums

Ir cilvēki, kurus tautas mēlē sauc par nelaimes putniem. Dari, ko darīdams, viss iet greizi un regulāri notiek kaut kādas ķibeles. Dažs labs teiks – tas cilvēks vienkārši ir neuzmanīgs, bet cits – tam nelaimīgajam kāds uzlicis ļauno aci! Pērnā gada vasarā Latvijā sāk darboties kāds uzņēmums, kurš oficiāli piedāvā uzlikt lāstu.

Bez Tabu toreiz

Nelaikā apgāzta kafijas krūze, mājās aizmirstas atslēgas. Kā saka puisis, tas ir vien mazumiņš no tā, ko var izdarīt. Puisis, kurš nu virtuālajā vidē ikvienam gribētājam piedāvā par naudu uzlikt lāstu kādam nelabvēlim. Viņš saka, ka labi pazīstamā deputāta Artusa Kaimiņa sakaušanās kafejnīcā un mediju galvenā uzrauga Aināra Dimanta atlaišana no darba viennozīmīgi ir nolādēšanas sekas.

Kā tas notiek? Ir dzirdēts, ka tiek veikti pamatīgi rituāli, buršanās, leļļu duršana, asiņu liešana un citādi maģiski rituāli. Puisis, lūgts atklāt ķibeļu pieburšanas rituālu, ķecerīgi smīn vaigā un saka, ka tas notiek pusnaktī, sveču gaismā, izmantojot vien viņam zināmus rituālus. Klātienē to atrādīt viņš nevēlas.

Foto

Uzsākot savu darbību, jaunais vīrietis ir izveidojis savu mājas lapu, kurā sākotnēji lasāmais vēsta, ka pakalpojumam piemēro pamatīgas atlaides. Tas neviļus liek domāt, ka viss ir biznesa projekts. Viņš to nenoliedz.

Nodarbe oficiāli nav reģistrēta, bet to izdarīs. Uzņēmumu reģistrā saka, ja paliks tas pats nosaukums – Lāstu uzlikšana, nebūs problēmu. Iestāde nekontrolē uzņēmumu nodarbošanos. Galvenais, lai nosaukums ir korekts.

Vai ticēt lāstu uzlikšanai, vai par to maksāt, vai izbaudīt uz savas ādas? Tas jālemj katram pašam!!!

Video

Bez Tabu tagad

Ja pērnais gads bija tas, kad par lāstu licēju rakstīja mediji, sabiedrībā klīda dažādas runas, tad šogad viss ir pieklusis. Sazināmies ar puisi, bet viņš kameras priekšā stāties vairs nevēlas. Viņš atzīst, ka tas ir bijis vienas reizes projekts, sava prieka pēc.

Foto

Mājas lapa slēgta, bizness beidzies, oficiāli to pat nepiereģistrējot. Bet, kas pa šo laiku mainījies interesantos vārdu salikumos nosaukto firmu topā? Vai palikuši tie paši līderi? Uzņēmumu reģistrā ir sagatavots interensantāko nosaukumu TOP 5 pērn un šogad reģistētajiem uzņēmumiem:

2015. gads:

1. ”Migla virs pļavām”
2. ”Cerība resnīšiem”
3. ”Interešu klubs ”Bezfilma””
4. ”Galvenais, lai cilvēks labs”
5. ”Uzmetējs”

2016.gads:

1. ”420 vistiņas”
2. ”Divi sliņķi
3. ”Trajektorija KaZa”
4. ”Bez Vārda”
5. ”Vismaz trīs vārdi”

Uzņēmumu reģistrs var runāt tikai par nosaukumiem. Par darbības veidiem atbild Valsts ieņēmumu dienests. Arī te, reti, bet gadās pa kādam kuriozam!
Piemēram: VID ierodas meitene, kura it kā strādā masāžas salonā, bet noprotams, ka pakalpojuma sniegšanas veids ir cits. Tad nu sievietes nodarbošanās klasificējama ar apzīmējumu – Citi. Pierakstot – fiziskās personas labsajūtas uzlabošana.

Lai nu kā, patīkami apzināties, ka pašmāju uzņēmēji ir ar plašu izdomu!

Video

4 komentāri