Terēza Meja izpelnījusies “Vouge” uzmanību un modes ikonas statusu

Diāna Logina

Autors: Diāna Logina

Bez Tabu raidījuma producente. Atbild par Bez Tabu saturu un komandas darbu.

1 komentārs

Kamēr vieni aktīvi seko līdzi “Brexit” politiskajam procesam un gaida tā iznākumu, citi izklaidējas, apspriežot britu premjerministres Terēzas Mejas ģērbšanas stilu. Viņa neviļus kļuvusi par politiķu modes ikonu!

Jau gadu arī Lielbritānijas premjerministrei Terēzai Mejai ir sava vaska statuete slavenajā Tiso kundzes vaska figūru muzejā Londonā. Figūra ir ekspresīva ne tikai Mejas dzīvās sejas izteiksmes dēļ, bet arī ļoti labi atspoguļo politiķes ģērbšanās stilu ikdienā.

Modes un stila eksperti akcentē, ka Meja ir izņēmums sieviešu kārtas politiķu vidū – lai cik stresains un noslogots būtu šis “Brexit” periods, viņas vizuālais tēls, parādoties publikā, vienmēr ir pārdomāts.  Spilgtās Mejas ģērbšanās stila iezīmes ir drosmīgu krāsu izvēle lietišķā stila kostīmiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir bikškostīmi vai svārki un žakete. Tāpat modes žurnālos vienmēr tiek akcentēti arī Mejas apavi – viņa drosmīgi kombinē rakstainas laiviņkurpes ar vienkrāsas apģērbu. Un, treškārt, Meja pieder pie politiķēm, kura ikdienā valkā apjomīgas rotas. Bieži vien viņas izvēlētās kaklarotas ir masīvas, greznas un spilgtas. Lietpratēji teic, ka britu premjere bieži izvēloties itāļu juvelierzīmola “Mirta” ražojumus.

Taču, neraugoties uz komplimentiem, ko Terēzai Mejai nupat veltījis populārais amerikāņu modes žurnāls “Vouge”, premjere ir saņēmusi arī kritiku par politiķei nepiedienīgi dārga apģērba izvēli. Savulaik īpaši kritizētas Mejas bikses, kuru cena bijusi 995 britu mārciņas, tātad vairāk nekā 1000 eiro! Tas tikai apliecina, ka, esot politikā, vizuālajā tēlā jāspēj salāgot ne vien gaume un aktuālitāte, bet arī cena.

 

1 komentārs