12 komentāri
Tavi klasesbiedri ir arī Tavi labākie draugi?! Piedalies foršākās klases fotokonkursā un laimē balvu

Skolēnu brīvlaiks ir veiksmīgi noslēdzies, un klāt ir jauna mācību nedēļa. Bez Tabu zina, ka skolēni nedēļas laikā noteikti nepaspēja sailgoties pēc mācību grāmatām, bet pēc saviem klasesbiedriem gan! Ja arī jūs kopā esat forša klase, kuri savā starpā jau kļuvuši par labiem draugiem, piedalies konkursā!

Raidījums vēlas apkopot visas foršos Latvijas klases kolektīvus vienā skaistā galerijā! Galvenais nosacījums – jo interesantāka būs jūsu klases bilde, jo labāk!

Iesūti savu foršo klases foto!

 • Pievieno foto šeit

  Maks. 10 MB

Balva

Mēs Bez Tabu komanda kā balvu šoreiz piedāvājam ekskursiju visai klasei pie mums TV3 ēkā! Iespēja redzēt gan filmēšanas aizkulises, gan darba vidi!

Balvu iegūs bildes īpašnieks, kurš saņems visvairāk balsu un, kura bilde visiem liksies tā foršākā. Balsot iespējams līdz pat pirmdienai (27.03) plkst. 12:00!

Apsveicam uzvarētāju!

1. vieta ar iegūtām 3748 balsīm – Rīgas Teikas vidusskola, 2.a klase:

TOP komentāri

 • Linda
  +14 +12 -2

  Linda

  Mani vienmēr ir mulsinājis tas fakts, ka uzvarētājs ir tas, par ko visvairāk nobalsots. Tātad nav svarīgi, kāda bilde, kāds komentārs, kas kopīgi paveikts, bet gat tas, cik `like` savāci? Vai nav dzirdēts, ka soc.tīklos lūdz nobalsot par kaut ko, lai dabūti šo vai to?
 • Juris
  +11 +10 -1

  Juris

  Projekts un doma pati par sevi nav slikta, bet nejēdzīgāku balsošanas sistēmu vēl ir jāpameklē. Gan tehniskais risinājums, gan tas ka var balsot katru stundu. Sviests.
 • mamma
  +9 +9 0

  mamma

  Kaut kāda glupa tā sistēma - kā te var ieslēgt, lai vienlaidus var apskatīt visas bildes, nevis klikšķināt pa vienai?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl