Komentāri
Tavas grandiozās Līgo svinības! Iesūti foto galerijā: “Latvieši prot svinēt Jāņus!”

23. jūnijā, kad visi svinējām Līgosvētkus, laiks mūs patiešām lutināja. Bet, protams, Jāņi bez lietus nebūtu Jāņi! Lai vai kādi bija laikapstākļi iepriekšējās brīvdienās, raidījums Bez Tabu tic, ka arī Tu svētkus nosvinēji godam!

Katram no mums ir savas tradīcijas, kuras piekopjam Jāņu svinībās, savas vēlmes, savi vainadziņi, savas sajūtas un savi svētki! Raidījums Bez Tabu aicina – izveidosim grandiozo latviešu Jāņu svinību albumu kopā – iesūti foto, kā Tu šogad svinēji Līgosvētkus un Jāņus, lai visi redz, cik jestri un jauki tas bija!

Iesūti FOTO!

  • Pievieno foto

    Maks. 10 MB

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl