Komentāri

Kādreizējā Ukrainas līdera Viktora Janukoviča ārpilsētas rezidence ar milzu dārziem, golfa laukumu un pat privāto zoodārzu Kijevas pievārtē šobrīd ir atvērta publiskai apskatei. Daži to jau nodēvējuši par korupcijas muzeju, jo te visā godībā aplūkojams dzīvesveida paraugs, ko saukt par greznu būtu pat pārāk pieticīgi.

Viktora Janukoviča greznā rezidence jau pirms vairākiem gadiem nonāca mediju uzmanības lokā, izpelnoties plašu nosodījumu. Vēriens, ar kādu te savulaik saimniekojis eksprezidents Janukovičs, liecina, ka ar godīgi nopelnītu politiķa atalgojumu to visu atļauties nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apmeklētāji pēc milzīgās pils izstaigāšanas atzīst, ka viņus pārņemot divējādas sajūtas. No vienas puses, apbrīna, aplūkojot greznumpriekšmetus un mākslas darbus, kvalitatīvu galdniecību un teicamu daiļdārznieku darbu, taču, no otras puses, pārņem skumjas un nožēla, zinot, cik daudz Ukrainā joprojām ir trūkumcietēju.

Nekustamā īpašuma aģenti aprēķinājuši, ka savulaik rezidences izbūvē ieguldīti vairāk nekā divi miljardi ASV dolāru, tās uzturēšana dienā izmaksājusi aptuveni 100 dolāru.

Interesanti, ka Janukoviča rezidence ir kļuvusi pievilcīga arī ģimenēm ar bērniem, jo te ir zooloģiskais dārzs, par kura iemītniekiem pašaizliedzīgi rūpējas biologs Serijs Grigorjevs. Viņš te pietiecies brīvprātīgi brīdī, kad pēc Janukoviča un viņa padoto bēgšanas dzīvnieki bija pamesti likteņa varā.

Bijušajam Ukrainas premjerministram un valsts prezidentam Viktoram Janukovičam izvirzītas smagas apsūdzības, tostarp masu slepkavībā. Oficiāli viņš  joprojām ir izsludināts meklēšanā.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl