Agnese Drunka

Autors: Agnese Drunka

Bez Tabu raidījuma vadītāja, kas visiem stāstiem pieķeras ar pieredzējušas žurnālistes krampi.

Komentāri

Ja jautājam, kad Tu sāc domāt par Ziemassvētku dāvanām un kad tās reāli sarūpē, atbildes ir reālas. Domāju visu gadu, sapērku vai sagatavoju pēdējā nedēļā. Tomēr, ja rīkojas kā Ieva Skaistā, tad izpaliek pirmssvētku stress, skrienot un ķerot dāvanas.

Viņu sauc Ieva Skaistā, jaunajai sievietei kopš dēliņa piedzimšanas svētki ieguvuši citu noskaņu, jo dēliņš iemācījis vārda ”disciplīna” īsto nozīmi. Un Ievas mājās disciplīna nozīmē, gatavoties Ziemassvētkiem visa gada garumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieva

Arī es agrāk steigā skrēju pirku. Un pēc vieniem tādiem Ziemassvētkiem sev apsolīju, ka turpmāk tā vairs nedarīšu. Un sāku par dāvanām domāt laicīgi., uzreiz pēc Jaungada svinībām. Un tā pamazām ieviesās skapītis.

Skapītis gada laikā piepildījies. Nu tikai atliek tik celt dāvanas ārā un izbaudīt saiņošanas prieku. To Ieva cenšas darīt kopā ar divgadīgo Adrianu.

”Pagaidām ir tā, ka varam visu sasaiņot kopā, šodien skatos, ka viņš palīdz jums ar konfektēm.”

Nākotnē gan Ieva dāvanas saiņos slepus no dēla, bet noteikti tikai un vienīgi pati savām rokām: ”Man patīk pašai saiņot dāvanas. Tur var sirsniņu ielikt”.

Ieva, dāvanas papīros tinot, nosmej, ka īstie dāvanu iepakotāji droši vien teiktu, ka tas, kā viņa to dara, nav profesionāli…, toties tas ir no sirds: ”Man ļoti patīk iepriecināt cilvēkus, tāpat vien, neko negaidot”.

Citus gadus Ieva Ziemassvētkos tērpjas īpašā Ziemassvētku meitenes tērpā, bet šogad visa ģimene Ziemassvētku vakarā ģērbs rūtainus kreklus. Arī tie, tāpat kā dāvanas, sarūpēti laikus.

Ir tik forši gatavoties Ziemassvētkiem laikus. Dari arī Tu tāpat kā es! Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu!

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl