3 komentāri

Varētu teikt tā, ka vasara drīz beigsies, tā pa īstam nemaz nesākusies! Arī šī nedēļa laikapstākļu ziņā ir varen mainīga. Vienu dienu tu esi sagatavojies, ka līs, bet tā īsti nenolija, vai otrādi, saģērbies plānāk, un ir ļoti auksts un lietains!

Savam pirmajam un vērienīgajam koncertam brīvdabā gatavojās grupa “Carnival youth”. Raidījums Bez Tabu ar viņiem tikās, lai noskaidrotu, vai grupas dalībnieki tam vispār ir gatavi un vai puiši jau ir noskaidrojuši, kādi laikapstākļi viņus sagaida!

Kā redzams video, indīroka grupas “Carnival youth” dalībnieki intervijas laikā grožus ņem savās rokās, un par šīs vasaras laikapstākļiem puiši atzīst, ka tie nav sagādājuši itin nekādas problēmas gadalaika baudīšanai!

Roberts Vanags

Roberts Vanags
Grupas “Carnival youth” taustiņinstrumentālists

Gaidot šo vasaru, mēs strādājām pie mūsu jaunā albuma “Vienā vilcienā”, kas vasarā ieskandinās ne tikai cilvēku mašīnas, bet arī istabas.

Paši, kad tikko kā izdevām albumu, devāmies uz Ņujorku, aizvadījām pāris koncertus Eiropā, un sanāca laiks vēl ko pavadīt tepat Latvijā!

Lai gan “Carnival youth” savas pastāvēšanas laikā ir vairākas reizes uzstājušies gan vairākās Eiropas valstīs, gan dažnedažādos festivālos un pat iesildījuši “Red hot chilli pappers”, tomēr sestdienas koncerts Siguldas pilsdrupās būs apvienības vērienīgākais koncerts līdz šim!

Puiši smej, ka jaunais albums, kuru veido 8 skaņdarbi ar dziesmu tekstiem latviešu valodā, ir tapis par godu Latvijas simtgadei kā dāvana dzimtenei no viņiem!

Emīls Kaupers

Emīls Kaupers
Grupas “Carnival youth” bundzinieks

Esam patīkami satraukti, vēl daudz darba priekšā līdz koncertam! Esam satraukti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl