“Tas bija sapnis, kuru piedzīvojām kopā!” Dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere ar vīru dalās kāzu emocionālākajos brīžos

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

Dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere ar vīru Elvi Binderu-Čoderu apprecējušies pagājušā gada vasarā. Pārim īpaši svarīgs ir 1. jūlijs – tas ir datums, kurā Elvis bildinājis un pēc gada apprecējis Katrīnu.

Bildinājums noticis Kuldīgā, arī pāra pirmā kopbilde bijusi pie Ventas rumbas. Kuldīga abiem raisa siltas atmiņas par savas mīlestības sākumu un īpašo dienu, jo arī gredzenus mijuši Saldū un neizpalikusi bilde pie ūdenskrituma.

Kāzas organizējusi Katrīna – pirmo gadu pēc bildinājuma daudz skatījusies dažādas kāzu bildes, lai labāk saprastu, kādu vēlas savu īpašo dienu. Visas idejas izrunājusi ar vīru. “Man bija ļoti svarīgi, lai arī Elvim viss patīk,” smaidot stāsta Katrīna. Otrajā gadā pēc bildinājuma vīzija par kāzām tapusi un notikusi organizēšana. Palīdzīgu roku snieguši vedēji, kuri pārim bijuši četri – divi no tiem dižvedēji ar pieredzi kāzu organizēšanā.

“Mūsu kāzu diena bija sapnis, kuru mēs piedzīvojām kopā – apkārtējie pazuda, un mēs tik ļoti bijām viens otram,” sirsnīgi atceras Katrīna, kura īpaši uzteic vedējus, kas uzklausījuši abu domas un īstenojuši tās realitātē.

Nakti pirms kāzām pavadījuši atsevišķās istabās un rūpīgi sekojuši līdzi, lai nesatiktos – kāzu dienā abi vēlējušies viens otru ieraudzīt tieši ceremonijas laikā. Katrīnas bērnības sapnis bijis precēties baznīcā un pretī vīram doties kopā ar tēti, tas abiem sagādājis neaizmirstas emocijas.

“Tie, kas saka, ka vīrieši neraud, – melo. Tas brīdis ir tik īpašs,” sajūtās dalās Katrīnas vīrs Elvis.

Par kāzu krāsu izvēlējušies rozā. Rozā krāsas toņi dominēja ne tikai noformējumā, bet arī aksesuāros un tērpos – tuvākie viesi svētku tērpu papildinājuši ar rozā detaļām, tāpat arī līgava ar līgavaini, kuriem tērpu meklējumi neesot sagādājuši grūtības.

Laikā, kad Katrīna meklējusi idejas kāzām, apskatījusi arī kleitas izvēles variantus. Vairākas no kleitām paskatījusies un dienā, kad devusies tās meklējumos, veikalā bijusi tieši tā kleita, kuru jau iepriekš noskatījusi – uzlaikojusi un sapratusi, ka tā būs īstā. Elvis sievas kleitu pirmo reizi ieraudzījis tikai baznīcā. Uzvalku Elvim gan abi meklējuši kopā – arī tas neesot sagādājis grūtības.

Pāris pirmās dejas soļus nemācījās. Vienojās, ka ļausies mirklim un dejos pēc savām sajūtām. Elvis stāsta, ka ar dejošanu ir uz “jūs”, tāpēc domā, ka deju iemācīties no galvas, viņam būtu sarežģīti, lai vai kā, deja bijusi emocijām bagāta.

Katrīnai ar Elvi kāzu dienā izdevies saglabāt mieru un svētkus aizvadīt bez stresa. Pāris priecājas, ka izdevies ceļot laikā un atkal atcerēties to brīnišķīgo dienu, kad kļuva par sievu un vīru!

Foto

0 Komentāru