“Tas bija mans sapņu darbs!” Emocionāla atzīšanās – “Īsto veču” Mārtiņš pēc šova iegūst īsto formu, lai kļūtu par ugunsdzēsēju

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru
“Tas bija mans sapņu darbs!” Emocionāla atzīšanās – “Īsto veču” Mārtiņš pēc šova iegūst īsto formu, lai kļūtu par ugunsdzēsēju

Pirms gada noslēdzies TV3 šovs “īstie veči”. Katram no dalībniekiem bijis savs stāsts un mērķis, lai uzsāktu tievēšanas procesu. Īpaši cēls tas bijis dalībniekam Mārtiņam, kurš vēlējies iegūt īsto formu, lai kļūtu par ugunsdzēsēju.

 Uzreiz pēc šova sācis ceļu uz sapņa piepildījumu – bijis jāgatavojas fiziskajiem iestājeksāmeniem, kurus palīdzējis nokārtot tieši šovā piedzīvotais. Treniņi un fiziskā slodze vīrieti sagatavojusi eksāmeniem un šobrīd darbs ir rokā un Mārtiņš ir ugunsdzēsējs.

Ikdienā labprāt brauc ar velosipēdu, apmeklē svaru zāli un spēlē basketbolu. Atzīst, ka vasaras mēnešos ir mazliet palaidies, taču tas neesot uz ilgu laiku un viss ieies atpakaļ pareizajās sliedēs. Pēc šova kļuvis par 8 kg vieglāks un turpina sportot un pilnveidoties.

Tāpat stāsta, ka ir saldumu mīlis, tāpēc bieži sanāk nogrēkot. “Tas jau ir tāds darbs visas dzīves garumā, iemācīties pareizi ēst,” uzskata Mārtiņš.

Uzskata, ka ja cilvēks nopērk vienu našķi, roka stiepsies arī pēc nākamā, tāpēc labāk esot vispār censties atturēties un tā vietā apēst kādu veselīgu kārumu. Par treniņu procesu priecājas, ka ir atradis to, kas tiešām patīk. Mārtiņš domā, ka rezultātus ir grūti sasniegt, ja sportot gribētājam treniņu process neiet pie sirds. Iesaka apmeklēt vairākus sporta veidus un atrast tieši to, kas patīk vislabāk!

Foto pirms šova sākšanās

0 Komentāru