Tagad vari valkāt krūšturi virs topa! Modē apakšveļu izrādīt, nevis slēpt

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Rīgas modes nedēļas ietvaros prezentētas desmit Latvijas apakšveļas zīmolu kolekcijas. Kārtīgs saldais ēdien kungiem, un dāmām iespēja novērtēt apakšveļas modes tendences un aktualitātes. Izrādās, Latvijā ir aptuveni septiņdesmit apakšveļas ražotāji, kas galvenokārt bāzēti Liepājā.

Baltijas Modes federācijas prezidente Jeļena Strahova uzskata, ka tas ir ļoti liels skaits tik mazai valstij. Kuplo latviešu apakšveļas ražotāju skaitu vienmēr apbrīnojot ārvalstu viesi.

Rīgas modes nedēļas ietvaros norisinājās apakšveļas nozares uzņēmēju biznesa forums, tajā piedalījās apmēram 200 dalībnieki – ražotāji, importētāji, eksportētāji un arī prese.

Zīmola “Flash You and Me” dizainere Līva Šteina uzskata, ka šobrīd apakšveļas ražotājiem ir plašas iespējas izpausties, jo aktuāla tendence veļu izrādīt, nevis slēpt. Jaunākajās skatēs pat novērots, ka dizaineri izvēlas krūšturi vilkt virs blūzes vai zem caurspīdīga topa.

Līva Šteina
Dizainere

Es jūtu, ka tas romantiskais nāk atpakaļ – mežģīnes, augstas klases veļa kā mākslas darbs.

Tik apjomīga modes skate, protams, ir kārtīgs izaicinājums pašām modelēm, jo aizkulisēs laika sagatavoties ir maz. Modeles uzskata, ka apakšveļas skate ir grūtāka, jo nākas apģērbu “iznest” ar kustībām, sejas izteiksmi, raksturu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl