Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

8 komentāri

Raidījums Bez Tabu saņem simtiem zvanu no skatītājiem ik dienas! Katram no mums ikdienā gadās pa kādai ķibelei vai problēmsituācijai, kuru atrisināt saviem spēkiem nav iespējams. Bieži vien kā vienu no risinājumiem raidījuma skatītāji uzskata tieši zvanu Bez Tabu redakcijai.

Pārraide cenšas palīdzēt visiem, kuriem palīdzība ir nepieciešama, bet bieži vien gadās situācijas, kurās diemžēl arī Bez Tabu ir bezspēcīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījuma veidotāji piedāvā noklausīties dažus no atstātiem balss pastiem Bez Tabu automātiskajā atbildētājā!

Zvans Nr.1 – Atstāj ziņojumu!

Skatītājs vēlējies atstāt ziņojumu raidījuma veidotājiem, bet diemžēl nekādi nav varējis saprast, kur tieši viņam šī vēsts būtu jāatstāj!

Zvans Nr.2 – Brālis zaglis!

Dažreiz gadās arī tā, ka ģimenē viens no brāļiem otram ir atņēmis visu un, protams, tas ir noteikti jāpaziņo raidījuma veidotājiem!

Zvans Nr.3 – Atstāj koordinātes!

Cik labi, ka dažreiz blakus ir atbalsts, kurš palīdz saprast, kas tad īsti ar automātisko atbildētāju ir jādara!

Raidījuma veidotāji vēlas atgādināt, ka savus ziņojumus Bez Tabu redakcijai jums ir iespēja atstāt, zvanot pa tālruni: 6 709 9090 vai pārraides mājaslapā www.beztabu.lv sadaļā Sūdzību dēlis, vai rakstot uz e-pastu: beztabu@tv3.lv!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl