“Tā kā amerikāņu komēdijās!” Pārsteidzoši – Reiniks un Kurusova Desuciemā tiek pie automašīnas!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

0 Komentāru

Bez Tabu patriotu nedēļas rubriku ”Mūsu vietas, mūsu cilvēki” atklāj dziedātājs Lauris Reiniks un dejošanas pasniedzēja Aleksandra Kurusova. Abi satikās pirms nepilniem desmit gadiem šovā ”Dejo ar Zvaigzni”, kurā ieguva pirmo vietu. Kopš tā laika abus vieno draudzība, un viņi gatavi nostiprināt tās saites, pieņemot Bez Tabu izaicinājumu.

Lauris Reiniks un Aleksandra Kurusova devās uz Kurzemi, viņu uzdevums – nokļūt no Desuciema līdz Talsiem, precīzāk – piemineklim ”Koklētājs”.

Desuciems ir ciems Ventspils novada Usmas pagastā, un Lauris ar Aleksandru par tādu līdz šim nebija dzirdējuši. Viņu pirmā reakcija, izdzirdot, kur nonākuši – smiekli. Jāpiebilst, ka jautrība abus pavadīja visu ceļojuma laiku.

Īsākais maršruts no Desuciema līdz Talsiem – 31 km, bet Lauris un Aleksandra to no sākuma nezināja. Viņu pirmā darbība – pārbaudīt somas saturu, secināt, ka tukšiem vēderiem nepaliks, tālāk abi centās uzmeklēt kādu Desuciema iedzīvotāju. No sākuma gan šķita, ka ciemā dzīvo tikai putnubiedēkļi, jo ilgu laiku neizdevās nevienu satikt.

Vēlāk gan abi satika Andri, kurš parādīja virzienu un arī pastāstīja, ka viņi nonākuši ”Mini Zoo”, to arī Aleksandra un Lauris labprāt izstaigāja – iepazinās ar dzīvniekiem un izklaidējās šūpolēs. Vīrietis pats teica, ka nevar abus nekur aizvest, jo dodas uz citu pusi.

Kad abi ceļotāji jau devās prom kājām, notika negaidītais – Andris viņiem piedāvāja automašīnu, kuru viņi varot atstāt Talsos.

Tā kā Lauris ar Aleksandru ar uzdevumu galā bija tikuši pat pārāk veiksmīgi, abiem pietika laika, lai piestātu Ūdrkalna skatu tornī pie Usmas ezera. No augšas vērojot apkārtni, Laurim gan radās aizdomas, ka tuvumā būtu kāda pilsēta, kur nu vēl Talsi, kas slavena ar saviem deviņiem pakalniem.

Talsos Lauris un Aleksandra iepazinās ar Viesturu, vīrieti, kuram uzticēts atdot automašīnu, viņš arī abus aizveda līdz pašam ”Koklētājam” – piemineklim, kas veltīts brīvības cīnītājiem. Lauris Reiniks piedzīvojumu salīdzināja ar amerikāņu komēdijām – bija gan šausmu, gan humora elementi, un pats galvenais – satikti daudz izpalīdzīgi cilvēki.

Bez Tabu svētku rubrikas ”Mūsu vietas, mūsu cilvēki” izveidota arī ”garā” versija, kuru iespējams noskatīties šeit. Tajā iekļauti vēl vairāk joki abu dalībnieku – Laura Reinika un Aleksandras Kurusovas – izpildījumā.

0 Komentāru