“Tā būs īsfilma par to, kas var notikt ar cilvēku, kurš nav izvēdinājis galvu!” Mūziķis Lauris Reiniks filmē videoklipu cietumā

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

1 komentārs

Mūziķis Lauris Reiniks strādā pie jaunās dziesmas “Izvēdināt galvu” videoklipa filmēšanas. Par vienu no lokācijas vietām, kur top kadri dziesmas klipam, izvēlējies Brasas cietumu.

Scenāriju dziesmas “Izvēdināt galvu” videoklipam mūziķis radījis pats. Lai arī sākotnēji varētu šķist, kas gan tik lipīgam un jautram meldiņam varētu būt kopīgs ar cietumu, Lauris atklāj, kāpēc filmēšana notiek konkrētajā vietā.

Lauris Reiniks
mūziķis

Jā, darbība notiks cietumā, bet videoklips nav par cietumu. Videoklips ir par to, kas var notikt ar cilvēku, kurš pārāk kaut kur aizsēdējies, atrodas ne tur, kur viņam vajadzētu būt, un nav pietiekami izvēdinājis galvu. Cietums vienkārši ir viena no lokācijām, kur mēs šo stāstu izstāstām.

Vēloties saglabāt intrigu līdz mirklim, kad videoklips nonāks skatītāju vērtējumam, pārējās filmēšanas vietas mūziķis pagaidām neatklāj, taču atzīst, ka paviesojies vēl vienā Latvijas cietumā Olainē.

“Mēs filmējām arī Olaines cietumā, kurš ir ļoti moderns, un Brasas cietumā, kurš ir aizslēgts ciet, bet tomēr ir iespēja salīdzināt abus cietumus,” stāsta Lauris.

Videoklipa režisore ir Aija Strazdiņa. Viņa stāsta, ka sadarbība ar Lauri bijusi ļoti vienkārša un veiksmīga – mūziķis Aijai atsūtījis jau gatavu klipa scenāriju, kas bijis labs un režisorei uzreiz iepaticies. Videoklipa pirmizrāde plānota 9. septembrī.

1 komentārs