Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

4 komentāri

Bez Tabu raidījumam šad un tad patīk ielūkoties savā arhīvā un “izcelt” ārā īstas pērles. Iedvesmu, kādēļ meklēt tieši tēmu par svingeriem un svingošanas pasākumiem, raidījums smēlās, izdzirdot, ka filmai “Svingeri” būs pirmizrāde televīzijā!

Bez Tabu korespondents Alberts Dinters pirms sešiem gadiem uzklausīja divus svingotājus – vīrieti un sievieti, kuriem katram ir sava pieredze svingošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis Albertam atzīstas, ka vienu reizi apmeklējis šāda veida ballīti un vairs nevēlas, ko tādu piedzīvot. Tajā piedalījušies gados vecāki cilvēki, ap gadiem 50! Un sievietes, kas apmeklēju šo konkrēto ballīti, neesot no tām, viņaprāt, pievilcīga paskata sievietēm.

Sieviete, kura dalās savā pieredzē, šo nodarbi piekopj jau vairāk nekā četrus gadus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl