Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

4 komentāri

Bez Tabu raidījumam šad un tad patīk ielūkoties savā arhīvā un “izcelt” ārā īstas pērles. Iedvesmu, kādēļ meklēt tieši tēmu par svingeriem un svingošanas pasākumiem, raidījums smēlās, izdzirdot, ka filmai “Svingeri” būs pirmizrāde televīzijā!

Bez Tabu korespondents Alberts Dinters pirms sešiem gadiem uzklausīja divus svingotājus – vīrieti un sievieti, kuriem katram ir sava pieredze svingošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis Albertam atzīstas, ka vienu reizi apmeklējis šāda veida ballīti un vairs nevēlas, ko tādu piedzīvot. Tajā piedalījušies gados vecāki cilvēki, ap gadiem 50! Un sievietes, kas apmeklēju šo konkrēto ballīti, neesot no tām, viņaprāt, pievilcīga paskata sievietēm.

Sieviete, kura dalās savā pieredzē, šo nodarbi piekopj jau vairāk nekā četrus gadus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl