1 komentārs
Sveicam! Šodien universitāti absolvē Latvijas vecākais students – Jānis Palkavnieks!

Pirms Jāņiem skolu un augstskolu aktu zālēs čum un mudž no skaistiem, smaidīgiem cilvēkiem un ziedu klēpjiem – ir izlaidumu laiks. Un šodien izlaidums ir arī Latvijas vecākajam studentam – Jānim Palkavniekam.

Jānim ir 72 gadi. Latvijas Lauksaimniecības universitātē viņš pēdējos divus gadus studēja būvniecības studiju programmā, precīzāk sakot – pabeidza to, jo pirms daudziem gadiem studijām nav bijis brīvas vaļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nu studijām beidzot ir pielikts punkts un kvalifikācijas darbs aizstāvēts uz 9! Apsveicam!

Bet tomēr, ar studiju pabeigšanu par vienu titulu mazāk – kopš šīs dienas viņš vairs nav “Latvijas vecākais students”.

Bet jādomā, ka viņš ir iedvesmojis daudzus citus. Un raidījuma Bez Tabu komanda nemaz nebrīnīsies, ja viņu kolēģis Ēriks Palkavnieks sava tēta ietekmē pēc kādiem 40 gadiem ar sirmu matu ērkuli uz galvas atkal nolems sēsties augstskolas solā – tēvā atsities būs!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl