1 komentārs
Sveicam! Šodien universitāti absolvē Latvijas vecākais students – Jānis Palkavnieks!

Pirms Jāņiem skolu un augstskolu aktu zālēs čum un mudž no skaistiem, smaidīgiem cilvēkiem un ziedu klēpjiem – ir izlaidumu laiks. Un šodien izlaidums ir arī Latvijas vecākajam studentam – Jānim Palkavniekam.

Jānim ir 72 gadi. Latvijas Lauksaimniecības universitātē viņš pēdējos divus gadus studēja būvniecības studiju programmā, precīzāk sakot – pabeidza to, jo pirms daudziem gadiem studijām nav bijis brīvas vaļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nu studijām beidzot ir pielikts punkts un kvalifikācijas darbs aizstāvēts uz 9! Apsveicam!

Bet tomēr, ar studiju pabeigšanu par vienu titulu mazāk – kopš šīs dienas viņš vairs nav “Latvijas vecākais students”.

Bet jādomā, ka viņš ir iedvesmojis daudzus citus. Un raidījuma Bez Tabu komanda nemaz nebrīnīsies, ja viņu kolēģis Ēriks Palkavnieks sava tēta ietekmē pēc kādiem 40 gadiem ar sirmu matu ērkuli uz galvas atkal nolems sēsties augstskolas solā – tēvā atsities būs!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl