Svaigas asinis “Bez Tabu”! Maija Kuzņecova: Ar 24 stundām diennaktī ir par maz!

Maija Kuzņecova

Autors: Maija Kuzņecova

Bez Tabu žurnāliste un digitālā satura redaktore

Pievienot komentāru
Svaigas asinis “Bez Tabu”! Maija Kuzņecova: Ar 24 stundām diennaktī ir par maz!
Foto: Toms Norde

Vienā jaukā dienā saņēmu ziņu no producentes ar piedāvājumu atnākt ciemos pie “Bez Tabu”. Nav jau tā, ka neesmu tur bijusi. Dzelzavas ielā 120G esmu jau pirms gadiem trijiem, četriem pavadījusi pāris mēnešus vēl studiju laikā. Tolaik šķita, ka esmu tik tāla no “Bez Tabu” vēstījuma, cik tāla ir nonākšana līdz Sibīrijai rāpus. Taču kaut kas kopš tā laika bija mainījies – ziņkārība ņēma virsroku un devos palūkot, kā tagad dzīvo leģendārākais no TV raidījumiem Latvijā.

Ciemošanās gan izvērtās negaidītā man lēmumā, un pēc trīs gadu draudzīgas būšanas portāla “Delfi” kolektīvā nolēmu savu dzīvi apgriezt par 180 grādiem.

Te nu es esmu – “Bez Tabu” korespondents un digitālais redaktors, kurš gadu nolocījis kā rakstošais žurnālists lielākajā Latvijas portālā un vēl divus kā video operators un montāžas speciālists.

Mikrofonu nekad nav bijusi problēma turēt rokās, problēma ir aiznest līdz skatītājam to ne tik vienkāršo vēstījumu, kas var būt izcūkots vienā nepareizā intonācijā. Un, ja Jums, skatītāji vai lasītāji, šķiet, ka “Bez Tabu” tāda izklaide vien ir – Jūs smagi maldāties. Ar 24 stundām diennaktī ir par maz, lai apstrādātu to informācijas daudzumu, kas līdz mums nonāk un kas jāiztulko sabiedrībai saprotamā valodā.

Pagaidām gan atšķirībā no saviem kolēģiem ar satraucošiem stāstiem nevaru izcelties, bet es zinu, ka tas viss ir tikai sākums, un tikai tagad es sāku saprast, kas patiesībā ir “Bez Tabu”.

Novēlu mums vēl 18 un pat vairāk gadus kopā būt, un es zinu, ka mēs Jums parādīsim!

Lasi vēl