”Suns pakļūs zem mašīnas!” Brīdina par klaiņojošu taksi Rīgas centrā

Galvaspilsētas centrā Brīvības, Matīsa, Bruņinieku un Stabu ielas rajonā regulāri klaiņo kāds takša šķirnes suns, kura saimnieki dzīvojot turpat netālu. Iedzīvotāji uztraucas par sunīša dzīvību, jo kuru katru brīdi tas var pakļūt zem kāda spēkrata riteņiem.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Kāpēc

  Kāpēc

  Kāpēc Ir jātaisa sižets,ka suns pakļūs zem auto.Tas taksīts te jau iziet pastaigā 5 gadus vismaz,bez kāda pavadības,bet neklaiņo,zin kur mājas
  Bez Tabu varētu padežūrēt Matīsa/Tērbatas ielas krustojumā agrās rīta stundās un vēlās pēcpusdienās,un tad jūs redzētu,ka šis suņuks māk pārvietoties pa zaļo gaismu luksaforā,nevis kā to dara daži mūsu iemītnieki.
  • Maija

   Maija

   Es arī netālu dzīvoju un šad tad viņu redzu - skrienam pāri ielai automašīnai zem riteņiem, nevis pie zaļās gaismas, kā jūs te rakstāt. Cilvēku vienaldzība ir satriecoša, bet laikam jau ne pārsteidzoša ... Tas nav normāli, ka suns viens pats skraida pa pilsētu un atbildīgās iestādes uzskata, ka viss ir kārtībā.
 • Gats

  Gats

  Dzīvoju netālu,un ejot ar savu suni pastaigāt bieži viņu redzu.Tas noteikti nav nekāds klaiņojošs suns,bet kādreiz ļoti mācīts.Agrāk redzēju ka staigā ar saimnieku pavadā,bet tagad viens-pats atrod mājas un zin kur jāiet.
 • Ieva

  Ieva

  Cik sapratu no sižeta, iestādes ir bezspēcīgas (vienaldzīgas?) un suns klaiņos arī turpmāk. Ļoti bēdīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!