Bērnu vecāki aizved atvases uz skolu un bieži vien pat neiedomājas, ka skolēniem nākas pavadīt dienu telpās, kur, vienkārši runājot, trūkst gaisa.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Auseklis

  Auseklis

  Skolās problēmas ar miegainību ir gaisa kvalitātes dēļ. Renovācija, kas domāta apstākļu uzlabošanai un ekonomijai ir guvusi pretēju efektu, jo renovācijas procesā nav iekļauta ventilācijas sistēmas izbūve. Tikai ventilācija ar siltuma atgūšanu, ar rekuperāciju, var atrisināt problēmu, jo logu atvēršana starpbrīžos, nespēj nodrošināt CO2 izvadīšanu no klases stundas laikā. Mūsu bērnu veselība un izglītība, vai nu nezināšanas vai kādu citu iemeslu dēļ, ir palikusi pēdējā plānā.
 • Madara Čivča
 • Rolands Salkovskis

  Rolands Salkovskis

  Uzskatu ka ir jādod gulēt vairāk, un max. 4stundas mācīties.
 • Henrijs Sproģis

  Henrijs Sproģis

  Tak kādas telpas. Vienkārši stundas sākas pārāk agri un skolnieki nespēj mainīt miega ciklu tā, lai varētu ideāli piecelties 7 no rīta. Vienīgais, ko tās lietas labā varētu darīt, ir pārcelt stundas uz vēlāku laiku, lai skolēniem būtu pietiekams laiks izgulēties.
 • Ketija Stūre
 • Rainers Pivarovics
 • Paula Jaunslaviete
 • Reinis Beķeris

  Reinis Beķeris

  Vai tad pēc 2020. gada vairāk bezdēs, ka jāmaina normatīvi?
 • Mans vārds

  Mans vārds

  Manā iepriekšējā darba vietā , ko , salīdzinoši nesen , nomainīju , ar direktora norādījumu (protams - mutisku , jo uz papīra to uzlikt neuzdrošinājās) bija aizliegts telpas vispār vēdināt , ventilācijas trubā iebāza vienas iekārtas izgarojumus (reāli - tikai daļu no tās iekārtas izgarojumiem) un tā arī nācās strādāt . Piebildīšu , ka telpās bija daudz putekļu (ko labi varēja redzēt saules staros) , jo grīda betonēta un nekrāsota , daudz dažādas ķīmijas , krāsas , līmes ... Bet logu vaļā vērt nedrīkst ! Daļēji aizbildinoties ar ražošanas procesam nepieciešamo mitrumu , daļēji gribējās dikti taupīt uz apkuri (ziemā) - nedzesēt telpas , jo temperatūra vnm bija noregulēta uz minimumu . Ziemā temperatūra telpās ap +14-18 , vasarā +24-32 ...
  Jāpiebilst , ka telpa , kurā uzturējās pats direktors , tika vēdināta regulāri .
 • izmisis cilvēks

  izmisis cilvēks

  Dzīvoju Aizkrauklē, mana māja atrodas pāris desmit metru no kurtuves, kuru uzcēla nesen. Dzīvoklī dūmi, smaka. Tagad par galveno. Apmēram 200 m no šīs kurtuves rūpniecības rajonā atrodas Aizkraukles novada vidusskolas sākumskola. Tai apkārt atrodas vismaz 10 dūmeņi. Skolēni tiek smacēti neatkarīgi no vēja virziena. Kā var izvēdināt klases, ja apkārt dūmi? Tajā pašā laikā 2.ēkā Daugavas malā ir brīvs vesels stāvs / skolā ar krievu valodas apmācību /. Kur skatās inspektores kundze? Derētu šo situāciju papētīt arī "Bez tabu" korespondentiem. Bērniem nav pagalma, atpūtas zonas. Garām brauc smagā tehnika, dažādas mašīnas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!