“Sportiskā ēdienkarte ir stingri reglamentēta!” Basketbolisti atklāj iecienītākos ēdienus un aizliegto produktu sarakstu

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

Šodien vīriešu basketbola izlase spēkiem mērojas ar Melnkalni, aizvadot pirmo Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēļu posmu. Spēles rezultāts ir svarīgs – uzvaras gadījumā basketbolisti būs soli tuvāk finālturnīram. Pirms spēlēm basketbolisti ne tikai daudz trenējas, bet arī atsakās no dažādiem produktiem. 

Latviešu vīriešu valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars atklāj, ka sportiskā ēdienkarte esot diezgan reglamentēta. Piekrīt basketbolisti, pastāstot, ka nav ieteicams lietot uzturā taukainus ēdienus un saldumus. Atzīst, ka saldumi garšojot, tomēr iemācījušies kāri pēc tiem mazināt, uzturā daudz lietojot ūdeni.

Ieskandinot pirmo adventi, dienu pirms spēles pret Melnkalni, daži no spēlētājiem kopā ar treneri satikās, lai pagatavotu vienu no iecienītākajiem Ziemassvētku ēdieniem – cepeti. Uzdotais uzdevums – pagatavot tieši vistas cepeti, spēlētājus iepriecināja, jo tas esot ne tikai svētku, bet arī viņu ikdienas top produkts.

Basketbolists Kaspars Freimanis atklāja, ka vistu ēdot gandrīz katru dienu. Vēl garšojot salāti un makaroni ar tunci. Piebalsoja sportists Kaspars Bērziņš, kurš pastāstīja, ka bieži gatavo ēdienu pats. Vislabāk viņam garšojot vista ar kukurūzu.

Runājot par spēli pret Melnkalni, basketbolisti ar prieku atzīst, ka jūtas cīņai gatavi. Priecējot fakts, ka spēle notiek mūsu laukumā. Līdz ar to netrūks atbalstītāju.

Basketbolists Ronalds Zaķis pastāstīja, ka saspringums esot, taču komanda zinot uzdevumus, kuri ir jāpaveic un to arī centīsies darīt. Piekrīt galvenais treneris Arnis Vecvagars, solot, ka sportisti pieliks visus spēkus, lai izcīnītu uzvaru.

Arnis Vecvagars
Latviešu vīriešu valstsvienības galvenais treneris

“Sports ir sports. Tā ir tāda neprognozējama lieta. Mēs centīsimies no pirmās līdz pēdējai sekundei. Es ceru, ka skatītāju atbalsts un veselīgie produkti dos mums papildu enerģiju un spēku spēlēt maksimāli labi.”

Uzvaras gadījumā spēlētāji būs soli tuvāk finālturnīram.

Foto

0 Komentāru