Ēriks Palkavnieks

Autors: Ēriks Palkavnieks

Komentāri

Neskatoties uz to, ka 1. aprīlis – vispasaules joku diena jau aiz muguras, Bez tabu turpina jokoties un izjokot citus. Gan pirms, gan pēc pirmā aprīļa Bez tabu piedāvā rubriku ”Izjoko savējo”, kur visiem ir iespēja kopā ar mums izjokot kādu, kurš to jau sen ir pelnījis.

Zane ir nolēmusi beidzot atriebties vīram par viņa jociņiem, kurus Kristaps mēdz izstrādāt diezgan bieži, piemēram, pieberot rīta kafijai cukura vietā sāli. Kristaps ir kravas auto šoferis un mašīnas viņa dzīvē ir viss! Bet Zanes mammai ir nepieciešama jauna kumode, kur šofera prasmes lieti noderētu, jo mamma ir jāatved uz mēbeļu veikalu, lai kumodi noskatītu. Šajā brīdī mums top skaidrs izjokošanas plāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mēs dodamies uz mēbeļu veikalu ”Čiekurs”, kur darbinieki ir tik pretimnākoši, ka sižeta filmēšanas vajadzībām atvēl jauku un skaistu atpūtas krēslu, kuru mums sabojāt. Ar nazi izgriežam krēslam pamatni, lai tas nevarētu noturēt nekādu svaru uz tā.

Taču, lai kritiens būtu pilnīgi drošs, iezāģējam arī krēsla konstrukciju vairākās vietās. Ja kāds šādā īpašā krēslā iesēdīsies, pilnīgi noteikti attapsies uz zemes. Tāds arī ir mūsu plāns – un mēs varam pateikt, ka tas, kurš sēdīsies krēslā būs Zanes vīrs Kristaps.

Kad viņš it kā būs salauzis krēslu, pie viņa ar visai interesantiem piedāvājumiem lietas risināšanās nāks mūsu kolēģis Raitis, kurš iejutīsies vecākā pārdevēja lomā. Kāda būs Kristapa reakcija uz negaidīti salūzušo mēbeli, skaties video!

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl