Šova “X Faktors” 4. sezonā žūriju pārsteigs krāšņi dalībnieki, kuri ieradušies pat no Brazīlijas!

Diāna Urbāne

Autors: Diāna Urbāne

2 komentāri

Jaunajai šova “X Faktors” 4. sezonai pieteicās vairāk nekā 500 dziedātgribētāju. Pirmās atlases notika diezgan netipiskā veidā – attālinātā “Zoom” platformas zvanā, taču izdevās atlasīt visai kolorītus dalībniekus!

Dalībnieku atlases norisinājās saspringti, tomēr pie žūrijas locekļiem nonāca aptuveni 100 dalībnieki, kuri tālāk cīnīsies par iespēju sevi pierādīt kameras priekšā.

Guntars Gulbiņš
Šova “X Faktors” producents

Šogad sevišķi pārsteigs dalībnieki, kuri ir divus gadus nocietušies, lai beidzot kāptu uz skatuves. Mums šogad ir arī starptautiski dalībnieki, piemēram, viens brazīlietis, kurš piecus gadus dzīvo Latvijā. Vēl ir dziedātājs no Sanktpēterburgas, viņam bija sarežģīti ar nokļūšanu Latvijā, kā arī piedalīsies šrilankietis. Dalībnieku dažādība būs iespaidīga.

Šogad vismazāk pārstāvētākais novads ir Latgale, taču visvairāk pieteicās tieši rīdzinieki. Starp citu, vecākais dalībnieks ir 65 gadus vecs kungs!

Nemainīgi viens no žūrijas pārstāvjiem ir Reinis, kuru mēs satiekam viņa meža ieskautajā lauku mājā. Mūziķis atklāj, ka šosezon visvairāk pārsteigušas tieši pusaugu meitenes.

Reinis Sējāns
mūziķis, žūrijas loceklis

Ir vesels klājiens ar super spožām jaunām meitenēm, aptuveni sešpadsmit gadus vecas. Mums ir pieteikusies jaunā paaudze, kas laikam ir saņēmusies, pārkāpusi pāri vecuma slieksnim, kad beidzot drīkst piedalīties šovā. Tas ir pārsteidzoši, cik Latvijā patiesībā ir daudz talantīgu dziedātāju.

Aija Aukškāpa atzīst, ka žūrija savā starpā jau ir sastrādājusies, tomēr bez domstarpībām gan neiztikt.

Aija Auškāpa
Grupas “Prāta Vētra” menedžere, žūrijas locekle

Bija, protams, atsevišķi gadījumi, kad es nepiekritu puišiem, domas mums dalījās. Arī Marats parasti paliek pie sava. Starp citu, es laikam esmu vienīgā no žūrijas, kas veic pierakstus. Pēc tam man kāds pajautā tajos ieskatīties, man patīk atzīmēt tā brīža domas un sajūtas. Dalībnieku pirmajās atlases kārtās ir tik daudz, ka dienas beigās mēs vairs neatceramies, kas pirmais ir dziedājis.

Šogad dalībnieki kāps uz pavisam jaunas, mūsdienīgas skatuves, kā arī Covid-19 pandēmijas drošības apsvērumu dēļ skatītāju klātienē šosezon nebūšot.

2 komentāri