Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Jau šovakar pēc seriāla “Ugunsgrēks” sāksies šova “Precētie pret brīvajiem” trešā sezona! Atcerieties, tā doma ir tāda, ka brīva meitene tiekas ar trīs puišiem, no kuriem divi ir aizņemti, un viņai jāuzmin, kurš no trīs ir brīvais! Ielūkosimies, kādi jaunumi gaidāmi šajā sezonā!

Šajā sezonā vīrieši esot īpaši piedomājuši pie uzdevumiem, lai pārbaudītu, kura no daiļā dzimuma pārstāvēm ir aizņemta, un kura brīva.

Raidījuma producents pieļauj, ka gaidāmi arī spraigi pavērsieni, jo šoreiz greizsirdīgo sievu vietā, savas emocijas centīsies kontrolēt vīri. Turklāt visas tikko nosauktās provokatīvās ainas klātienē randiņos vēro vēl seši cilvēki – filmēšanas komanda.

Starpcitu raidījuma veidotāji informē, ka vēl var paspēt piedalīties pāri, vecumā ap 25 gadiem! Protams, bīvie cilvēki labprātāk piesakās šovā, droši vien tieši tā iemesla dēļ, par kuru režisors tikko stāstīja, ka viss var beigties ar dūru vicināšanu!

Foto

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl