Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Jau šovakar pēc seriāla “Ugunsgrēks” sāksies šova “Precētie pret brīvajiem” trešā sezona! Atcerieties, tā doma ir tāda, ka brīva meitene tiekas ar trīs puišiem, no kuriem divi ir aizņemti, un viņai jāuzmin, kurš no trīs ir brīvais! Ielūkosimies, kādi jaunumi gaidāmi šajā sezonā!

Šajā sezonā vīrieši esot īpaši piedomājuši pie uzdevumiem, lai pārbaudītu, kura no daiļā dzimuma pārstāvēm ir aizņemta, un kura brīva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījuma producents pieļauj, ka gaidāmi arī spraigi pavērsieni, jo šoreiz greizsirdīgo sievu vietā, savas emocijas centīsies kontrolēt vīri. Turklāt visas tikko nosauktās provokatīvās ainas klātienē randiņos vēro vēl seši cilvēki – filmēšanas komanda.

Starpcitu raidījuma veidotāji informē, ka vēl var paspēt piedalīties pāri, vecumā ap 25 gadiem! Protams, bīvie cilvēki labprātāk piesakās šovā, droši vien tieši tā iemesla dēļ, par kuru režisors tikko stāstīja, ka viss var beigties ar dūru vicināšanu!

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl