Šova “Pilsētnieces pret lauciniecēm” gaitā grūst stereotipi un atklājas skarbā realitāte. Kura kuru uzvarēs?

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

2 komentāri

Kanālā TV3 pirmdienās deviņos vakarā startē jauns šovs “Pilsētnieces pret lauciniecēm”, kurā pārliecinātas pilsētnieces un rūdītas laucinieces uz trijām dienām apmainās dzīves vietām, lai noskaidrotu, kur dzīvot ir labāk, pilsētā vai laukos?

Daudzi domā, ka pilsētā dzīve labāka. Šovs “Pilsētnieces pret lauciniecēm” lauž stereotipus un parāda, ka dzīve pilsētā nemaz nav tik rožaina un laukos patiesībā nebūt nav tik slikti.

Raidījuma “Bez Tabu” žurnālisti ir klāt brīdī, kad tiek pabeigta pirmās sērijas videomontāža. Šova pirmajā epizodē piedalās sabiedrībā pazīstamā bagātniece Natālija Tumševica, kas iejūtas laucinieces ādā, bet provinces meitene Zane Zembaha, kuras pārziņā ir 80 govis, izbauda pilsētas meiteņu priekus.

Šova laikā meitenes mainās ne vien ar dzīvesvietām, bet arī vien otrai uzdod uzdevumus, kurus uzzina vien pēdējā brīdī un kurus jāveic otrajā un trešajā dienā.

Pilsētniecēm nākas stāties pretim ļaunākajiem murgiem un ar sparu ķerties pie tādiem darbiem kā govju potēšana, kazu slaukšana, kūts atbrīvošana no mēsliem un pat vistas kaušana.

Kopumā būs astoņas sērijas, un katrā būs cits meiteņu pāris.

Lai izvēlētos raidījuma varones, tika rīkots konkurss. Šova veidotāji pārliecināti, ka visi astoņi meiteņu pāri ir īsts atradums.

Kur tad, galu galā, ir labāk dzīvot, pilsētā vai laukos, tas būs zināms vien noslēdzošajā astotajā epizodē.

Foto