Šova “Balss maskā” neatmaskotie pirms fināla apciemo detektīvus un satiekas ar faniem

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

1 komentārs

Divas dienas pirms šova “Balss maskā” fināla gan Nelabajam, gan Lellei darba pilnas rokas. Tomēr bez gatavošanās priekšnesumiem un deju soļu atkārtošanas, viena no maskām nolēmusi par sastrādāto visa šova laikā lūgt piedošanu  detektīviem, taču otra – izbaudīt fanu uzmanību.

Jautrītis Nelabais kārtīgi pārdomājis sastrādāto uz šova skatuves. Pieņēmis lēmumu apciemot un iepriecināt detektīvus. Ar sarkanām rozēm rokās, Nelabais ierodas pie detektīves Samantas Tīnas, kurai visas sezonas garumā izteicis dažādus koplimentus un pievērsis uzmanību. Sēdējis un prātojis līdz sapratis, ka, iespējams, uzmanības pievēršana bijusi pārāk uzbāzīga, tāpēc savu vainu vēlas izpirkt ar ziediem. Tas arī izdodas! Samanta labprāt pieņem maskas sagādātās rozes, pieņemot atvainošanos.

Foto: EKRĀNUZŅĒMUMS

Tālāk Nelabā ceļš ved pie šova vadītāja Mārtiņa Spura. Viņam Nelabais vēlas atvainoties par nevainīgo iedunkāšanu. Lai gan nebija domājis neko ļaunu, tomēr pirms fināla vēlas Mārtiņu iepriecināt ar īpaši košām kurpēm, kuras šova vadītājam bijušas kājās pirmajā raidījumā.

Foto: EKRĀNUZŅĒMUMS

Noslēgumā Nelabais dodas apciemot detektīvu Jāni Šipkēvicu. Sapratot, ka viņa izteikumi un joki, iespējams, bijuši lieki, pieņēmis lēmumu visu vērst par labu un Jānim atvainoties. Jānis atvainošanos pieņēma, novēlot Nelabajam veiksmi fināla raidījumā.

Savukārt Lelle bez gatavošanās noslēguma raidījumam kārtīgi izbaudīja galvaspilsētas šarmu un labprāt nofotogrāfējās ar faniem, atzīstot, ka ir noilgojusies pēc kāpšanas uz skatuves.

Foto: EKRĀNUZŅĒMUMS

Nelabais un Lelle ir gatavi svētdienas lielajam finālam, kanālā TV3, pulksten 20:20!