Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

Komentāri

Kad saņēmusi piedāvājumu piedalīties projektā “Zvaigznes ceļo” un doties uz Šeišelu salām, operas soliste Sonora Vaice nešauboties piekritusi. Pat nespēj saskaitīt, cik valstīs bijusi, taču Šeišelu salas esot vieta, kur paticis vislabāk.

Tā kā Sonorai ļoti patīk augi, bijusi sajūsmā par turienes brīnumiem un gribējies visu nofilmēt un nofotografēt un, protams, nogaršot.

No Šeišelu salām pārvedusi turienes mājās pašas nofilmētās un ierakstītas okeāna šalkas. Tajās klausoties, pārņemot neparasta miera sajūta.

Sadarbība ar filmēšanas komandu esot bijusi lieliska, un nepārtrauktā televīzijas kameru klātbūtne pat neesot mulsinājusi. Tam piekrīt arī festivāla “Playground” organizētāja Sibilla Šlēgelmilha, kura devusies uz Arābu Emirātiem.

Emirātu valdniekiem ir tieksme pārsteigt pasauli un ceļotājus ar augstākajiem debesskrāpjiem, dārgākajām būvēm un citiem brīnumiem. Katrs emirāts ir atšķirīgs, katram ir kaut kas tikai tam raksturīgs un cenšas pārspēt kaimiņu emirātu.

Sibillai patīk veģetārie ēdieni, tālab arī Arābu emirātu virtuve bijusi ļoti pa prātam.

Savukārt Sonora Vaice ir sajūsmā par Šeišeļu salu gardumiem. Vietējie ēdieni esot bijuši tik gardi, ka nav varējusi atturēties, lai tos visus nenobaudītu.

Nopirkt īpašumu salās svešzemnieki nevarot, tikai iedzimtie salinieki, kas ļoti izglītoti. Sibillai Šlēgelmilhai vietējie iedzīvotāji visās valstīs ir izšķirošs faktors, vai zeme patiks vai nē. Ar apvienotajiem Arābu emirātiem viss bijis kārtībā, viss ļoti paticis.

Foto

Lasi vēl