“Šogad apgleznosim krūzes un šķīvjus.” Kāzu organizētāja Dace Miezīte dalās pieredzē, kā viņas ģimenē top Ziemassvētku dāvanas

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

Pievienot komentāru

Kāzu organizētāja Dace Miezīte katru gadu saviem radiem un draugiem Ziemassvētku dāvanas gatavo kopā ar ģimeni. Pašdarinātās veltes katru gadu ir citādākas. Šogad nolēmusi, ka visi kopā apgleznos traukus!

Dace, viņas vīrs Kalvis un abi bērni dāvanas sāk gatavot laikus, jo kopā esot piecdesmit radu un draugu, kuriem veltes jāsarūpē. Citus gadus dāvanas sāk gatavot jau oktobrī.

Apglezno krūzītes un šķīvjus, kurus ikviens saņēmējs varēs izmantot arī ikdienā. Uz katra top ne tikai zīmējums, bet arī kāds uzraksts, vēlējums.

Tiklīdz sāk gatavot dāvanas, tā Ziemassvētku sajūta esot klāt, taču galvenais, ka šai procesā visa ģimene darbojas kopā un tas esot īpašs Ziemassvētku gaidīšanas rituāls jeb ģimenes tradīcija.

Katra trauka apgleznošana aizņem aptuveni stundu. Šai laikā ir iespēja ne tikai komunicēt vienam ar otru, kas ikdienā ne vienmēr izdodas, bet arī domās būt kopā ar saviem mīļajiem, kuriem darina dāvanas.

Dace ir perfekcioniste, jo visu grib izdarīt pēc iespējas labāk, taču, gatavojot Ziemassvētku dāvanas, atceras, ka ne jau ideāli glīti izgleznota krūze sagādās mīļajiem vislielāko prieku, bet gan tas, ka tā ir pašu rokām apgleznota.

Foto