Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

10 komentāri
Sociālo tīklu lietotāji sašutuši – Intars Busulis iepozējis 9. maija ielā!

Raidījuma ”Bez Tabu” redakcija saņēma vairākas sašutuma pilnas vēstules, kurās interneta lietotāji norādīja uz mūziķa Intara Busuļa šodien publicēto bildi. Attēlā redzams, ka mūziķis iepozējis pie 9. maija ielas plāksnītes.

Sašutušie interneta sērfotāji ir neizpratnē, kādēļ mūziķis šādu attēlu publicējis tieši dienā, kad Krievijā un bijušajās PSRS valstīs plaši tiek ”svinēta” tā saucamā ”uzvaras” diena.

Attēls publicēts šodien pusdienlaikā, un tā iepatikusies teju 1000 aplikācijas lietotājiem. Kāda Jekaterina mūziķi apsveikusi ”svētkos un uzvaras dienā”.

”Bez Tabu” izdevās sazināties ar mūziķi, kurš norāda, ka 9. maija iela atrodas Talsos.

Intars Busulis
MŪZIĶIS

”Šodien ir 9. maijs, kad lai vēl lieku šo bildi? 7. vai 11. maijā? Man 9. maijs nav svētki, tās man drīzāk ir sēras. Vēsturi raksta uzvarētāji. Negribu kurināt naidu ne pret krieviem, ne latviešiem. Karš ir viens vienīgs zaudējums. Mira ļoti daudzi cilvēki. Būtu jāsēro, nevis skaļi jāuzvedas.”

Mūziķis stāsta, ka 9. maijā cenšas Rīgā neatrasties, arī šodien viņš devies pie dabas krūts.

Jānorāda, ka mūziķis savā ”Instagram” profilā 4. maijā ievietojis Latvijas karoga attēlu un komentāru ”Kopā, par Latviju”. Tāpat raidījumam zināms, ka 4. maija koncertā mūziķis no skatuves Latvijai vēlēja saules mūžu.

Foto

TOP komentāri

  • niks
    +18 +15 -3

    niks

    Malacis,Vai tad Latvijai no uzvaras nekada labuma nav,jus gribejat Hitleru,vai???Un ko jus ieguvat no brivas Latvijas,to,ka mes visi stradajam sveshas zemes,ta saucas BRIVA LATVIJa????????
  • Li
  • arnolds

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl