Slavenie Vilzēnu puikas par puķu biznesu vairs nesūdzas

19 komentāri

Pirms saulgriežiem sociālajos tīklos popularitāti iemantoja divi puikas, kuri par nieka pārdesmit centiem ceļmalā netālu no Vilzēniem, 130 km no Rīgas, tirgoja peonijas, rudzupuķes un citus ziedus. Bez Tabu devies noskaidrot, kā pazibēšana internetā mainījusi brāļu dzīvi.

Brāļi Dāvis un Mareks nezina, ko par viņiem raksta internetā, taču abi ir vienisprātis, ka tas pavisam noteikti licis garāmbraucējiem ziedus nopirkt tieši pie viņiem. Izrādās, puķu bizness puikām ir visai ienesīgs,  jau tagad abi nopelnījuši – viens 56 eiro, otrs 43 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ideja par puķu tirgošanu aizgūta no omītes, kura palīdzēja izgatavot plakātu. Vislielākais pircēju pieplūdums bijis saulgriežos.

Viens no puikām par nopelnīto naudu iegādājies maizi, sieru un margarīnu, otrs devies ekskursijā.

Šodien pie puišiem pārsteiguma vizītē ieradušies ciemiņi no Rīgas, kuri zēniem atveduši sen kārotus priekšmetus – divus velosipēdus un divas futbola bumbas, vienu futbolista Kaspara Gorkša parakstītu, un sporta apģērbu.

“21. gadsimtā sociālie tīkli ir baigais spēks. Tā ir vieta, kur satiekas tie, kuri dažbrīd meklē kādu palīdzību, un satiekas, kuri var sniegt atbalstu kādam citam,” atzīst Idea Group pārstāvis Kārlis Bikšus.

Ar jaunajiem velosipēdiem nu puiši varēs doties pie attālāk dzīvojošajiem draugiem.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Anonīms
  +23 +23 0

  Anonīms

  Nesaprotu, kāpēc saka, ka viņi ir kaut kādi sīki bomži? Viņi atrada veidu, ka praktiski neko nedarot, nopelnīt ~50 Eiro, kurus viņi izmanto lietderīgi.
  + Par tiem "bomžiem" paskatieties, kādā skaistā vietā viņi dzīvo. Pagalms nav nedz piemētāts ar atkritumiem, nedz nesakopts. Viss ir tīrs, zāle nopļauta utt. Jums liekas, ka tas ir kaut kāds mēsls sēžot 3 istabu dzīvokļos ar eiro remontu. Viņiem ir lieliska dzīviesvieta. Es labprāt pats tur dzīvotu.
  Pirms sakat, padomājiet.
 • Sarmīte
  +19 +19 0

  Sarmīte

  Puikas tiešām malači,prieks par viņiem,un prieks par cilvēkiem,kas to prot novērtēt.
 • Ravita
  +19 +19 0

  Ravita

  Ak dies,tik super..mums pieaugušajiem ar ir ko mācīties. .Veiksmi, lielas darba spējas un nezaudēt entuziasmu. . Tik ļoti,ļoti forši !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl