“Šķiet, vēl varētu doties laukumā.” Noslēdzot karjeru, Jānis Blūms “Vefiņa” funkcionāra “ancukā” aicina atbalstīt leģendāro klubu

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

0 Komentāru

Startējot sezonu vairākos turnīros, tai skaitā Eiropas mēroga sacensībās, Latvijas spēcīgākais basketbola klubs “VEF Rīga” apņemas rādīt cienījamu sniegumu katrā spēlē. “Bez Tabu” iztaujāja kluba vadību par mērķiem šosezon.

“VEF Rīga” šo sezonu iesākusi veiksmīgi, spraigā cīņā savā Latvijas-Igaunijas līgas pirmajā spēlē uzvarot Tallinas “Kalev/Cramo”, tādējādi revanšējoties par zaudējumu šā turnīra finālā iepriekšējā sezonā. Kluba vadība norādīja, ka šosezon Vefiņš cīnīsies vairākos turnīros, cenšoties uzvarēt vietējā čempionātā un Latvijas-Igaunijas līgā, bet FIBA Čempionu līgā, kur sacentīsies ar citiem Eiropas klubiem, mērķis ir aizcīnīties tālāk, nekā iepriekšējā sezonā.

“VEF Rīga” padomes priekšsēdētāja amatā šosezon iecelts Jānis Blūms, ilggadējs Latvijas basketbola līderis, kurš nesen noslēdza ilgo basketbolista karjeru.

Jānis Blūms
“VEF Rīga” padomes priekšsēdētājs

Šī bija mana pirmā spēle “ancukā”. Jau mēnesi esmu šajā amatā, patīk tas, ko daru. Protams, ir nedaudz grūti, jo šķiet, ka vēl varētu doties laukumā, bet, no otras puses, esmu saradis. Galvenais, ka esmu palicis basketbolā.

Arī esot jaunajā amatā vienā no saviem mīļākajiem klubiem, Blūms sola neskopoties ar komandai noderīgiem padomiem.

Jānis Blūms
“VEF Rīga” padomes priekšsēdētājs

“VEF” mērķis ir nākotnē spēlēt vēl nopietnākos turnīros, padarīt klubu vēl stiprāku, piesaistīt vairāk skatītāju. Tādi brendi kā “VEF Rīga” un “TTT Rīga” ir jāatbalsta, jo notur basketbolu Latvijā! Pašlaik augstvērtīgākais turnīrs, kurā piedalāmies, ir FIBA Čempionu līga, viens no spēcīgākajiem turnīriem Eiropā. Tā ir laba iespēja parādīt sevi Eiropā. Skatītājiem jāatbalsta klubs, jo tas ir vienīgais Latvijas klubs, kas spēlē Eiropā.

Dalību šīs sezonas FIBA Čempionu līgas turnīrā “VEF Rīga” uzsāks jau šovakar, kad plkst. 21.30 dosies laukumā pret Itālijas “Treviso” komandu. Spēles tiešraide tiks piedāvāta “TV3 Sport Open” kanālā.

0 Komentāru

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Jūs nopietni?!" Māmiņām ar zīdaiņiem un maziem bērniem liedz iepirkties lielveikalos

"Jau trīsreiz mēneša laikā!" Nepiestājot pieturā, autobusu šoferi vairākkārt atstājuši bērnu šosejas malā

Bijusī īrniece šokā, saņemot paziņojumu no tiesas, ka viņai ir sens parāds namīpašniekam

"Viņam seko bērni, glābiet viņus, kamēr var!" "TikTok" aktīvists stāsta par netiklībām ar bērniem un bez mitas lamājas

"Jāuzmanās, uzticot bērnus tādām skolām." Vakcīnskeptiķu skolā bez licences sola "saudzīgu vidi" bez Covid-19 ierobežojumiem

"Ar tādu mašīnu nav problēmu pārsniegt ātrumu arī vecmammai." CSDD tehniskās apskates darbinieks traucas ar 168 km/h

Dziedātāja Olga Rajecka sašutusi: Maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu!

Rīdzinieki pikti, jo nav apkures un sākuši pelēt pat vasarā nomainītie logi!

"Balkoni nenogāzīsies?" Olainē apšauba mājas renovācijas projektu

Dūru vicināšana un kliegšana jeb cīņa par apsaimniekotāju Rīgas "Ķīnas mūrī"

"Ja atkal notiks avārija, atkal taisni upē?" Tilts jau gadu bez barjerām, bīstamība uz Bauskas šosejas

"To summu ir grūti aprēķināt." Rēzekniete pieprasa kompensēt dārziņa noplūdināšanu