Šķiet, ka Latvijā viss jau redzēts? Divi piedzīvojumu meklētāji pierādīs pretējo!

0 Komentāru
Šķiet, ka Latvijā viss jau redzēts? Divi piedzīvojumu meklētāji pierādīs pretējo!
Foto: Ekrānuzņēmums

Kārlis Zemke rīko dažādas ekskursijas, viņš pats ir bijis teju piecdesmit pasaules valstīs, bet atzīst, ka Latvijā vēl joprojām ir vietas, kuras apskatīt nav paguvis. Piemēram, Ķemeru nacionālais parks, Kaņiera ezers.

Pārgājienu droši var ieplānot tā, lai tas pārvērstos par īstu piedzīvojumu katram tā dalībniekam. Mērot ceļu no Smārdes līdz Slokai kājām, apmēram 40 kilometru garu. Pirmajā dienā izbrist purvu, nakšņot skatu tornī un no rīta doties apkārt Kaņierim līdz jūrai.

Kārlis uzskata, ka Latviju pavisam mierīgi varētu apceļot kājām. Arī telti jau kādu laiku līdzi nenēsā, tā vietā no mugursomas izvelk mazu, vieglu maisiņu, kurā ievīstīts guļamtīkls. Tos var iekārt jebkur.

Foto

Ceļotāja dvēseli varētu piedēvēt arī mūziķim Ralfam Eilandam. Nesen kā pabijis skandalozajā Ziemeļkorejā, bet vienmēr atrodot laiku arī dzimtenes apceļošanai.

Viņš savu labāko ceļojumu piedzīvojis aprīlī, kad ar draugiem devies uz Latgali. Izstaigājuši purvu netālu no Līvāniem, iepazinušies ar kādas viensētas saimnieku, nākamajā dienā devušies uz Rēzekni, noīrējuši mašīnu uz apskatījuši Rāznas nacionālo parku.

Ko Ralfs ieteiktu ņemt līdzi, dodoties ceļojumā? Šoferīti! Tāpēc, ka viņš zina, ka cilvēkiem ārpus Rīgas vienmēr ir kāds stiprāks dzēriens, ar ko pacienāt viesus!

Dodies iepazīt Latviju kopā ar raidījumu Bez Tabu! Vairāk informācijas – www.beztabu.lv/ekspoticija!!!

Video

0 Komentāru