10 komentāri
Skandalozā Aija, seksīgā Alise un smukulītis Mārtiņš Tavā acu priekšā bučosies jau rītvakar!
Foto: Bez Tabu

Gada romantiskākā diena un gada romantiskākais eksperiments “Pirmais skūpsts” jau rītvakar! Bez Tabu komanda cītīgi visus iepazīstināja ar visiem šova dalībniekiem, taču daži no viņiem skatītāju vidū raisīja milzīgu komentāru “vētru”!

Aija!

Meitene, kuras kvēlākais sapnis ir labs darbs un, protams, nākotnē cer izveidot arī mīlošu un jauku ģimenes dzīvi. Šovā cer atrast puisi, kurš ir atklāts, atraktīvs, lai kopā varētu piedzīvot ekstrēmus un jautrus brīžu, jo Aijai nepatīk sēdēt mājās. Viņa labprāt, līdz ko ir iespēja, dodas atpūsties ārpus mājas!

Foto: Personīgais arhīvs

Savā dzīves laikā piedzīvojusi divas nopietnas attiecības! Pirmās izjuka nesaderības dēļ, bet otrās, jo tika krāpta! Nevēlas sastapt neuzticīgu puisi un piedzīvot visus izdzīvotos pārdzīvojumus no jauna, tādēļ, viņasprāt, puisim jābūt saprotošam un iejūtīgam!

Foto

Alise!

Meitene kā no žurnāla vāka – tā par Alisi izsakās visi, kas viņu satiek! Meitene, kura strādā divos darbos un atrod laiku arī sportam, precīzāk, skriešanai. Alisei ļoti patīk gatavot ēst un lasīt grāmatas! Liekas, kur vēl ideālāku meiteni varētu vēlēties!

Foto: Personīgais arhīvs

Alise uzskata, ka latviešu meitenēm vajadzētu pārtraukt uz ārzemniekiem skatīties ar aizdomu pilnām acīm, bet, ja kāds pievērš uzmanību, tad ļauties tam. Pati ne reizi nav tikusies ar kādu no citzemju vīriešiem, bet, ja tomēr kāds kavalieris uzrastos, tad noteikti apdomātu par randiņu!

Foto

Intars!

Intars sevi dēvē par vienkāršu puisi! Viņa mīļākais ēdiens ir gulašs, un puisis ļoti vēlas atrast sev meiteni, kura prastu to pagatavot. Kaut gan uzskata, ka neviena cita gatavotais gulašs nestāv klāt viņa omes oriģinālreceptei!

Foto: Personīgais arhīvs

Puisis vēlas atrast meiteni, kurai nav ”vējš galvā”. Tādu, kurai ir savs viedoklis un dzīves skatījums. Tādu, kurai ir mērķi un vēlme tos īstenot. Tādu, kura sevi kopj un mīl. Ja tos tā varētu dēvēt, tad galvenie kritēriji viņa perfektajai dāmai – simpātiska, kopta, gudra un mērķtiecīga!

Foto

Mārtiņš!

Mārtiņš divos vārdos raksturojams kā ”pozitīvisma bumba!” Spēs sasmīdināt un ieinteresēt ikvienu, ar kuru atradīsies vienā telpā. Meitenes! Šis puisis vēl joprojām ir brīvs, bet tikai līdz Valentīna dienai, jo, kurš zina, varbūt tieši Mārtiņam šovā ”Pirmais skūpsts” izdosies atrast savu otro pusīti!

Foto: Personīgais arhīvs

Mārtiņam ļoti patīk atpūta dabā. Viņa kvēlākais sapnis ir apceļot pasauli 70 dienās! Tagad puisis meklē sev piemērotāko kompanjonu un tāpēc dalību šovā uztver kā vienu no veidiem, kur meklēt savu izredzēto!

Foto

Ar visiem šova dalībniekiem Tev ir iespēja tikties jau rīt gada romantiskākajā eksperimentā “Pirmais skūpsts”! Noskaidro, vai dalībniekiem izdosies atrast mīlestību pateicoties vienam skūpsta! Tiekamies 20:20, kanālā Tv3!

Foto: Šova dalībnieku pirmie skūpsti

TOP komentāri

 • nu
  +5 +5 0

  nu

  Baiba (meitene ar lokainajiem matieum un pelēko kleitu) tv daudz simpātiskāka nekā ieliktajās bildēs, bet ar to "meitene no žurnāla vāka" - Alise, pavisam otrādi. Bildes vienas, bet kad viņu filmē, šķiet, ka cits cilvēks.
  Liekas, ka starp to Baibu un Eduardo kas sanāks :D :))
 • Roberts
  +3 +3 0

  Roberts

  Seksīgā Alise. :D īpaši seksīgs ir tas pelēkais smaids ar to grāvi pa vidu. Dieva dēļ, pēc šitā jau pat var pieņemt, ka brikovsku sauc par seksīgo Lee, bet tā jau nebija dieva dāvana :D
 • Ha
  +2 +2 0

  Ha

  Vot vot,tik seksīga,ka šausmas skatīties,sētas plušķis pat smukāks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl